Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на задна чистачка ?


Michael

Recommended Posts

Интересуват ме няколко неща, около въпроса по темата - може ли да се смени само чистачката или само перото ? Как се разглобява ? Или ако не може нито едно от тия неща, откъде може да се вземе цяла освен в ЕТ. Питам ви, защото ходих на 2 места и ми казаха че не може да се смени нито перото нито чистачката цялото трябвало, а и вече се обърках кое може кое неможе. Знам че ще ми дадете компетентни мнения smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само чистачката се дърпа от единият край, докато излезне. На моята специално пасва на valeo, ама не помня кой размер беше, 38 май ... Важно е новата чистачка да е същата на дължина и дебелината на "втулката", където се щраква, защото някой са по-тънки и хлопа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересуват ме няколко неща, около въпроса по темата - може ли да се смени само чистачката или само перото ? Как се разглобява ? Или ако не може нито едно от тия неща, откъде може да се вземе цяла освен в ЕТ. Питам ви, защото ходих на 2 места и ми казаха че не може да се смени нито перото нито чистачката цялото трябвало, а и вече се обърках кое може кое неможе. Знам че ще ми дадете компетентни мнения smile035

Имаш ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.