Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с октавия 1.6 75 к.с


bobi72

Recommended Posts

на бензин не може да се изфорцира ,прекъсва,гасне .закачиха я на компютър и имало грешки и ги изчистили.също така показало,че ландсондата е сдала багажа и от нея ще ми прекъсва и сменя оборотите.смених я днес ,но ефекта беше нула.на газ си е перфектна.а и бензина ми бил стар,но не ми се вярва да е от бензина защото се скапа изведнъж.та ако някой го е минал това приключение ще съм му благодарен ако сподели. smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от газовото настроение така става някой път

ползвай търсачка-обяснявано е не веднъж защо така става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като е показала грешки и са ги изчистили,що не са обърнали внимание след поработване малко на дв. пак записва ли и какви

сега пак я закачете изчистете ги /щото от газта пак ще ти запише една камара/дюзи сонда и т.н./и запалете само на бензин и погледнете какви грешки ще запише

може де от мн.неща-няма смисъл да ти ги изброявам сега-трябва да се проверяват едно след друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушай съвета на bega4kata,при мене става така от време на време,но като ми ги изчисти грешките е перфектна и на газ и на бензин.Ти как я палиш? (на газ ли?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не на газ не мога да я запаля.пали на бензин и сама си прехвърля при някакви градуси и като вдигнеш над 2000 оборота.

днес я закачаха пак на диагностика и показа недостиг на гориво,а после отказа да пали.все едно запали без да подавам газ и изгасне след няколко секунди.утре съм решил да сваля помпата и да я проверат,ако не е остават дюзите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ламбда-сондата. Аз съм карал с развалена и нямаше абсолютно никакви проблеми, нито повишен разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ламбда-сондата. Аз съм карал с развалена и нямаше абсолютно никакви проблеми, нито повишен разход.

че кой е казал че е сондата?

на газ записва грешка в сондата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купих и помпа обаче уплътнението на капака,на резервоара все едно се стопи от бензина и сега съм поръчал,ама ще пристигне след една седмица.резервоара го източих до капка и го избърсах,ама само чист бензин.нямаше никакви боклуци.свалях и филтъра за горивото и той беше светулка.казаха ми да изхвърлим стария бензин,ама визуално нищо му няма и купих някаква добавка от шел за инжекциони,къде премахвала нагари и такива работи.струва 19,90.незнам колко ще свърши работа,ама не ми се хвърляше 20 литра бензин.сега ще изчакам уплътнението и тогава ако не тръгне остават дюзите,ама ако са спекли няма ли да прави номера и на газ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом упльтнението ти се е разложило,значи си голям цънцър :D и не си караш колата ама хич на бензин

много е застоял-хвърли го

щом това уплътнение се е разложило от застоялия бенз-100% и вътре в помпата са се разложили о-пръстените

сменяй помпата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата изгори две помпи на Мондеото, докато му дадоха съвет, да си изхвърли стария бензин. Вече година няма проблеми. Хвърляй стария бензин, нищо че видимо му няма нищо, защото се разслоява изглежда. В резервоара ти остават по-леки фракций и разтварят гумички и о-пръстенчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да хвърляте стария бензин а просто да карате на бензин. Тогава нито дюзите ще заминават нито помпите, нито уплътненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Пичове... от месец имам същата 1.6 75 к.с.... и от няколко дни започна по същия начин да ми

прекъсва по малко и да играят оборотите... нямам газ на бензин си я карам и се надявам да се оправи като сменя въздушния и горивния филтър. Кажете каква е вероятността това да е причината...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.