Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с тоците.


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Когато пускам байр на скорост през определено време цъка някакво реле и фаровете леко примигват. И така докато не докосна педала на газта. Какъв може да е този консуматор и поради каква причина ще се пуска така?

Не ми се вярва да е перката, въпреки че само едната работи...

Фабия 1.9TDI PD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е било студено и си пуснал парното - най-вероятно подгряването на двигателя. При обороти над 1500 (поне при мен) и поизстинал двигател веднага ги включва. И верно си примигват светлинките - явно яко си харчи (то са си подгревни свещи де...).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го забелязах след като се спусках по завоите след магистрала Хемус. Не че ме притеснява, че примигват фаровете, по скоро ми е интересно какво се пуска.

BTW незнаех че подгревните свещи понякога се включват при работещ двигател :oops:

айляк дизелджия съм :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го забелязах след като се спусках по завоите след магистрала Хемус. Не че ме притеснява, че примигват фаровете, по скоро ми е интересно какво се пуска.

BTW незнаех че подгревните свещи понякога се включват при работещ двигател :oops:

айляк дизелджия съм :lol:

 

Идеята беше за подгревните свещи в охладителната течност. Разрови се из мойте постове - някъде има и снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.