Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Два въпроса за Октавия 2 1.9 ТДИ-ПД


bukich

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Имам следните два въпроса към вас.

 

1. Късите ми светлини са на различни нива, левия е насочен по-надолу, а десния по-нагоре.

Пробвах да ги регулирам отвътре но и двата се движат едновременно нагоре или надолу.

Има ли някакъв пиниз да си ги регулирам сам или трябва да ходя да ми ги настройват в Еуратек?

 

2.Стелките ми са оригинални, но тази която е на шофьорското място постоянно ми се плъзга нагоре и винаги трябва да си я намествам на ръка. Намерих си от тези "винтчета" които се използват за застопоряване на стелките отзад и отпред.

Въпроса ми е сам ли си преценям къде да ги навия в пода или си има специални дупки оставени от завода.

Чувал съм че ако ги сложа тези "винтчета" пробивали пода и започвало оттам да влиза вода, верни ли са тези приказки ?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце,

 

Понеделник в офиса ще ти оправим фаровете. А за стелките няма специални места - дупчиш там където ти падне smile049

 

PS: А ти ще каза в петък за фаровете бре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти казах че ги забелязах вчера бре smile004

 

Нали ти казах, че първо ти писах и след това ти се обадих бре! Тоя single-tasker съвсем те е омотал smile115 А сега като смениха времето след работа е достатъчно тъмно за реглаж ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.