Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВНИМАНИЕ ТЕЛЕФОННИ ИЗМАМНИЦИ!!!


todor_velikov

Recommended Posts

ако получите SMS от номер 0876-395-962 и пише че печелите плазмен телевизор и 500 лв от техномаркет ,и ви поискат точния адрес за доставка да знаете че са мошеници.лично се им се обадих и разбрах за случая-един младеш дето говори на цигански диалект и казва че са открили нов техномаркет в крумовград и трябва да ви достави печалбата лично вкъщи :smt0344

като разбраха че номера няма да им мине и ми затвориха и телефона smile096

 

добре, че докрая на годината ще се регистрират безплатните сим карти да се спре с изнудването на предимно пенсионери хора =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобна измама с Техномаркет има, но там мадамата звъни на БТК-то и обеснява на дълго и широко че се печели от рекламната кампания на ВиваКом и Техномаркет. На дълго и широко обеснява че БТК и Вивател вече са едно цяло, че печелиш награда, плазмен телевизор и ти дава телефон на който да се обадиш, за да си получиш наградата. Обаждаш се и грижливо ти казват Техномаркет добър ден, искат ти телефона на БТК за справка, дори се чува как се чука по клавиатурата и се прави справка и ти казват, че е вярно и че печелите. Условието е да купите за 50 лв. ваучери на Виваком и да продиктувате техните серийни номера ?!?!

Иначе наградата ще си получите лично от офиса им около НДК :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам позвънявания от всякакви хора с такава цел. Точно по средата на Септември ми звъннаха. Печеля ала-бала викам "СУПЕР! Какво трябва да направя?" Те ми казват - "Ще се чакаме еди къде си еди кога си" - Аз съм там в уговореното време с мой "приятел да ми помогне да свалим телевизора" - Е никой не дойде, иначе щеше да има smile150 Звъннах преди това и в полицията, поговорих си с хората - абсолютно нищо не могат да им направят. Ще ги съдят за .... Че са ви "помолили за пари". В hardwarebg има тема 10 страници посветена на телефонните измами. Общо взето всеки е измамник. Аз от половин година си търся кола и всеки лъже като разпран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ,и аз това писах че може би чакат някои стари хора ,и може би са били там ,но като са видяли двама мъже незнам ... smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел получи SMS 4е печели плазма и 500лв. и аз му викам - Аиде ако си спечелил не приемам оправдания че нямаш пари щото хората ти дават и 500лв да почерпищ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Брай, станали са доста изобретателни.

Преди малко ми се обади женски глас и вика, че баща ми бил катастрофирал. Направих се на ударен, ама ми затвори.

След 5 секунди пак се звъни и уж накакъв инспектор от криминална полиция. Вика, че баща ми бил блъснал жена.

А реално баща ми е на вилата със шкодичката, но ми се обади сутринта и ми каза, че работела на 2 цилиндъра и щял да си дойде пеша. Та викам му на онзи "ами шкодата работи на два цилиндъра, така че баща ми ще си дойде пеша и няма как да е блъснал някой." Оня помълча малко и затвори.

Ех, жалко че нямам sound recorder на стационарния телефон. Биха се получили доста добри неща.

И както очаквам, с баща ми не се е случило нищо лошо ;)

П.П. Надявам се шкодичката да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Дайте да се организираме и като се обадят на някой - имитира, че вярва, уреждат се срещи иии.. Оххх smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Дайте да се организираме и като се обадят на някой - имитира, че вярва, уреждат се срещи иии.. Оххх smile096

 

Е тва е добра идея... Само да не стане като с футбола - да се съберем 2-ма човека и да трябва да се разправяме с 30 мангала! smile150 smile096 smile150 smile096 smile117 smile117 smile117 smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "dude_BG" - Е, ако сме двама, ще сме малцинство и трябва да си траем :? Но все си мисля, че ако се направи едно сайтче по темата, и там се дават данни, кога и къде ще има "получаване на печалби", ще се сплотят хората и.. Дано намерим познат Зъболекар - ще му уреждаме работа, срещу процент :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера некъф нещасник се обадил на баща ми и казал че съм катастрофирал.Ама той се усетил по едно време и го отрязал.

Звъни дъртия и ми вика:

- жив ли си бе каква е тая катастрофа,какво ти е???

Викам му:

-Бащами ти да не си се побъркал бе.Спя като *** и на кола не съм се качвал от два дни.

Та дъртия вдигнал кръвното зарди тоо изрод, но една друга женица пък изгърмяла със 800лв.

На някой може и да му е смешна тази работа,но си представете първоначалния стрес като чуете такава новина за ваш близък.Ей така от такива стресове се появява и диабета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха! Майка ми продава разни шини и патерици за почупени хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "dude_BG" -

Хахахаха! Майка ми продава разни шини и патерици за почупени хора!
Ето, основите на бизнеса smile091
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тия и господ им помага.

Преди известно време тръгвам събота за Шумен с колата да варя ракия. И звънят на тъщата ,че съм катастрофирал и съм в ареста щот съм утрепал едно хлапе. Тя обаче инструктирана и ме търси по телефона. Аз обаче съм го хвърлил в сайванта и си пробвам ракийката дет тече и не го чувам. Звънят на жената, която е с мене обаче и тя е в барчето със сестра ми и съответно си е забравила телефона в стаята. Като не могат да се свържат с нас наистина се гипсират тъщата и шурея и тръгват да търсят такси. По стечение на обстоятелствата този път шурея ( те постоянно са безпарични), беше си взел лихвоточките от една вноска за кола от 1962г и имаше в тях 3000лева. И добре ,че на четвъртото позвъняване аз си чух телефона и им казах да се завръщат от мисията ,която бяхя предприели да носят пари. След това звъннах на тъщата и тя въпреки ,че говореше с мене ми каза:

-Ма ти беше бе, ревеше и се молеше да те извадим от ареста !

Ето как няколко стечения на обстоятелствата могат да им помогнат.

А иначе такъв хванали ще има растрел.

Всички знаят във Ветово замъците на измамниците , но нищо не могат им направи. Такваз ни е държавата и съдилищата.Защитава престъпниците. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "PVV" - Наистина Държавата си затваря очите! Нека обаче си ги затвори и когато се събере един инициативен комитет от будни Граждани и започнат със саморазправите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "PVV" - Наистина Държавата си затваря очите! Нека обаче си ги затвори и когато се събере един инициативен комитет от будни Граждани и започнат със саморазправите!

Преди време шефа на охранителна фирма Нерон хвана един крадец в лозята и го завърза в центъра на града с табелка на врата. (Сигирно сте чули за случая в медиите) . И познайте кво стана: Едвам се спаси от съда, организирахме подписки и тн . Искаха да го съдят за самоуправство.Не знам дали не го осъдиха дори условно. Ма сме я докарали дотам ,че падне ли ти пердето.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "PVV" - Лошото е и, че все на по-зле вървим :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "PVV" - Наистина Държавата си затваря очите! Нека обаче си ги затвори и когато се събере един инициативен комитет от будни Граждани и започнат със саморазправите!

Преди време шефа на охранителна фирма Нерон хвана един крадец в лозята и го завърза в центъра на града с табелка на врата. (Сигирно сте чули за случая в медиите) . И познайте кво стана: Едвам се спаси от съда, организирахме подписки и тн . Искаха да го съдят за самоуправство.Не знам дали не го осъдиха дори условно. Ма сме я докарали дотам ,че падне ли ти пердето.........

 

Шефа на фирмата е постъпил както трябва,но подкрепа от обществото не е получил. ;) Требе да се прилагат крумовите закони от време на време за да имат некъ'ф респект говедата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто саморазправата не трябва да е показна... Праиш му една постановка на хубостника, че е катастрофирал уж и тва е - претрепваш го от бой, слагаш го в неговата кола и го пускаш в някое дере, аре да ме съдят тогава!

 

PRR: Такива постове във форума не се толерират!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто саморазправата не трябва да е показна... Праиш му една постановка на хубостника, че е катастрофирал уж и тва е - претрепваш го от бой, слагаш го в неговата кола и го пускаш в някое дере, аре да ме съдят тогава!

 

 

много филми гледаш ,баце smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига и вие де! .... Лошото на форума е, че не ми виждате ухилената мутра като го писах тва и не усещате веднага майтапа! Ама карай да върви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига и вие де! .... Лошото на форума е, че не ми виждате ухилената мутра като го писах тва и не усещате веднага майтапа! Ама карай да върви...

 

Ми сложи един емотикон за да го вдим. Примерно smile092 или smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хуу де.... не съм мислил за емотикони нещо... smile056 smile004 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може много по-лесно да отнесе един бой и да му уври тиквата отколкото да стои вързан насред площада и това да стане достояние на журналистите или негов адвокат. Никой няма право да лишава от свобода освен органите на реда - какъв орган е тоз пазач, може и основно образование да няма и да не може и да се подписва дори ;) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може много по-лесно да отнесе един бой и да му уври тиквата отколкото да стои вързан насред площада и това да стане достояние на журналистите или негов адвокат. Никой няма право да лишава от свобода освен органите на реда - какъв орган е тоз пазач, може и основно образование да няма и да не може и да се подписва дори ;) ?

 

Ми депутат беше 4 години. smile049

 

Но май темата придоби друга насоченост, и за да се върнем към заглавието ще добавя ,че един приятел след като му се обадиха и той ги залъга ,че е дядо и се съгласи да им дава пари ,полицията го посъветва да им тегли една и да не се занимава с тях. Не можели толкова бързо да отреагират щот нямали в момента белязани пари, групата докат се съберяла ,щяло да мине време и онези да се усетят и тн и т.н. И приятеля ги държа на телефона известно време, позабавлява се и накрая наистина им тегли една. Гаранция ,че ще пробват другаде и тогава може да нацелят някой възрастен дет да им се хване.Много трудно се доказват тези неща и в повечето време е едно писане на което крайния резултат е нулев.

Мисля повече да не човъркам темата ,че май стана досадна. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с бой трябва да ги откаже човек от тия мизерни номера. Ако някой пострадал ми се обади за помощ срещу такива се включвам веднага. smile150

 

Нова случка.

Една колежка поема ангажимента да организира Нова година на компанията си. Харесва си обява със снимки на готина вила в Рибарица. Обажда се, уговаря се със собственика, резервира, превжда капаро. Ползва интернет банкиране. На другия ден и се обажда служител на банката да и обясни, че превела пари към съмнителна банкова сметка, за която има много оплаквания. Оказва се че към тази сметка са насочени обявите за къщи в Априлци , Рибарица и къде ли още не. За съжаление парите ги няма вече в сметката, изтеглени са, мобилните номера към обявите са на предплатени карти най-вероятно.

Все пак телефоните с тези номера стоят включени и ако някой пожелае може да ги локализира до 20 метра. Лошото е че няма кой.... Бухалката на рамо и самоуправство....

Ще взема да звънна на Бат' Бойко... Тая вечер поне е на кеф:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.