Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавиа 2 - джанти 19" с гуми 235/35/19" - за и против?!?


unclejack

Recommended Posts

Да целя да те засегна? Ти пък - взе, че си повярва, а, че ти се обръща специално внимание?

И за какъв спор говориш? Кой и за какво спори?

Просто ми е интересно, как един истински фен, може да постъпи така с друг... Бизнес? Хахахаха!

Да те запитам, че гледам си продаваш колицата, ако се видим и от 30+ я спазаря на 22-23К, но ти кажа, че не мога да ти я платя сега, а "след малко", покарам я един месец и половина и ти звънна от Варна - ела да си я прибереш, че ходих до Германия и немам дребни са баш...

Ако това е бизнес, тая иконка дато ми я показваш smile045 може спокойно да си я боцнеш.

Може и аз да греша, но по-скоро го виждам това, като "педалски номер", щото "некоректен купувач" не ми звучи на място.

Прав си, че трябва първо теб и жената да гледаш - спор няма :)

Иначе браво за тънките сметки. ЛС на Миро, че да не цъка телефончето, че имаш лизинг да плащаш smile056

Апартамент! 140 квадрата!! В Гоце Делчев!!! ЯКООООО!!! Най-елитния квартал в София...или говориш с градът?

Ако и той е на лизинг като колата, да не се появи скоро обява, че и той се продава smile092

Даже и не знам, защо ми обясняваш, какво си си купил и къде? Да съм те питал? Само парите дето си дал кеш не си споменал, за да видя, колко велик си smile091

Велик на думи, но от хората-мишки...

А с възрастта - няма да го израста...за каквото и да говориш, че аз просто не зацепих...

 

smile126 пред постъпката ти! Надявам се да не изцакаш така други хора от форума!

smile175

опитах да обясня 4е "изцакване" няма ... ама... май се върза якоооо верно :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    23

  • bega4kata

    14

  • evin

    7

  • zloQQ

    6

Най-много писали в темата

опитах да обясня 4е "изцакване" няма ... ама... май се върза якоооо верно :-k

 

Да де - бизнес има, а не изцакване!

За връзване - разбира се, когато някой се "поебва" с приятели!

Ако си беше направил труда да помислиш, защо ти се карат джантите франко вас и се намаля цената с 1/5, прави се отсрочка срещу "честната ти дума", щеше да видиш, че има защо! Дали и кинтите от теб, които така и не са дадени не са били за тази нужда по-долу?

 

...С огромно прискърбие пускам тази обява, но средствата ми трябват спешно за медицински нужди...

 

Здраве да е! Чак така да се изцепиш пред форума - не очаквах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опитах да обясня 4е "изцакване" няма ... ама... май се върза якоооо верно :-k

 

Да де - бизнес има, а не изцакване!

За връзване - разбира се, когато някой се "поебва" с приятели!

Ако си беше направил труда да помислиш, защо ти се карат джантите франко вас и се намаля цената с 1/5, прави се отсрочка срещу "честната ти дума", щеше да видиш, че има защо! Дали и кинтите от теб, които така и не са дадени не са били за тази нужда по-долу?

 

...С огромно прискърбие пускам тази обява, но средствата ми трябват спешно за медицински нужди...

 

Здраве да е! Чак така да се изцепиш пред форума - не очаквах...

:oops: виж тази тема не съм я чел... ето каква била работата ...

МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ ! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Тука си ... майката всичко бе. И какво сега? Извини се и всичко е наред, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.