Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавиа 2 - джанти 19" с гуми 235/35/19" - за и против?!?


unclejack

Recommended Posts

аз съм за черни

достатъчно са големи за да са черни спокойно иии ще са много яки

 

 

:smt017

:smt017

щом народа казва черни, черни да бъдат ... по скоро между черно и сиво, има един такъв много як цвят, незнам точно, едно такова все едно тъмно сиво-чечрно... наистина ще е супер smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    23

  • bega4kata

    14

  • evin

    7

  • zloQQ

    6

Най-много писали в темата

аз съм за черни

достатъчно са големи за да са черни спокойно иии ще са много яки

 

 

:smt017

:smt017

щом народа казва черни, черни да бъдат ... по скоро между черно и сиво, има един такъв много як цвят, незнам точно, едно такова все едно тъмно сиво-чечрно... наистина ще е супер smile035

:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Лъчо - вече си имаш Skoda Octavia SCOUT!!!! XAxAxXA :lol::lol::lol:

 

Много добре, евала за решението, ама айде сега за нова година да си подариш едни пружини като на иБати ти Сами ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Лъчо - вече си имаш Skoda Octavia SCOUT!!!! XAxAxXA :lol::lol::lol:

 

Много добре, евала за решението, ама айде сега за нова година да си подариш едни пружини като на иБати ти Сами ;)

не е баш така, ама ако беше и по-добре като за дупктие в софето...

гледам неска сутринта пак некой ма забърсал по калника... да се дигнем и да напрвим закон да не се дават книжки на жените , щото ми писна да се занимавам със засрахователите :(

ама поне е леко и не лични много ... ща остане за напролет, че зимата с тоя песок така или иначе ще си преденицата за боя :-k

...

разбрах от какво бууууууууууччччииииииии - ГУММИТЕ - един познат гумаджия я погледна - вика: "джантите са супер, взимай ги, ама гумите не струват - ХВЪРЛЯЙ ГИ" ... та напролет живот и здраве или TOYO или YOKOHAMA - уж това били най-убавото летно... а и на добра цена smile035

Честито, Лъчо - вече си имаш Skoda Octavia SCOUT!!!! XAxAxXA :lol: :lol: :lol:
smile091 smile091 smile091 smile091

бат Сами, какви пружини да сложа - дай линк, марка, нещо по-подробно, като за мен smile021

мерси ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,не знам,ако искаш като нашите,ще ти кажа.Но мисля че няма да са достатъчно ниски за 19-ки.

Коко да каже!

и да каже от къде си взе точно "лоуверите smile048"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,не знам,ако искаш като нашите,ще ти кажа.Но мисля че няма да са достатъчно ниски за 19-ки.

Коко да каже!

и да каже от къде си взе точно "лоуверите smile048"

начи пак казвам ... разликата в диаметъра от 17" е 1,2см - така че не мисля че ще има голяма разлика ...

а и не искам да става прекалено ниска - по скоро по твърда - не като мина през някоя бабунка да се дерат гумите в калниците и да опират ...

спроед мен ще е добре да се свали с 2-3см но с много твърди пружини, да не опират гумите като се лашкам по траповете smile049

...

ko ще каете за туй:

http://eftini.com/sportno-okachvane-jom-za-vw-golf-4-reguliruemo-p-7230.html?cPath=12_977&zenid=4a4928478ccf9a4ee794dcc125af6d61

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това окачване е за мен, на теб не ти върши работа...

 

Взимай си като на Сами и Митака пружините. -30мм хем няма да ти е твърде ниско с 19ките, хем ще се усеща, че е леко надолу.

 

На Сами колата му вози ужасно яко... Искам и мойта да е с окачването на О2 :oops:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изглежда колата...но наистина имаш нужда от едни пружини. Благодарение на Сами и Митака, вече и аз съм с Айбах -30mm - има огромна разлика във вида и поведението на колата. Никога не съм предполагал, че едни пружини могат толкова да променят поведението на колата - и то в положителна насока.

 

Сега е момента да изразя и огромната си благодарност към Митко (esto) за съдействието - от поръчката до монтажа. smile161 smile159, също така и на Сами за бързия монтаж и перфектно свършената работа. Другия път като съм във Варна определено трябва да се видим и по на :smt030 smile159 .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става с тоя форум бе, пощуряхте всички да слизате долу smile035 smile035

 

Само така!!!!

ми какво сме виновни, че спортен автомобил като шкода не излиза от завода направо свален smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак :) ,обади се на Радо -rgc за пружини.Моите той ми ги достави от Милотек

мерси ;) писах му веднага ... \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Аз затова ще си стоя с 15-ки. Грозни, бабешки, сплескват се в завой, ама возят меко. Аз държа на комфорта пред визията... щото обикновено съм вътре в колата :smt032

това го казва човек, предполагам женен, за който няма знчение как изглежда колата, щото си е вътре, с жената, а тя не дава да го гледат чуждите мадами, и му се кара ако друса по дупките и не може да се гримира в движение, като закъсняват по нейна вина за среща с приятели ... ;)

за мен обаче е важно ОТВЪН да е супер, по-различна, единствена, а не поредната шкода от 20000 бройки във секи град ... за този човек по-горе е без значение дали кара шкода или друго, просто за това са му стигнали паричките и възможностите, но ако можеше да кара мерцедес, щеше мерцедес да купи (най-хубава возия призната от цял свят е на мерцедес, що караш шкода тогава?!?) ... като минавам покрай мацките да ме гледат и да си викат: ЕЛА, ЧИЧО, ИЗЯЖ МЕ smile035

за нас обаче, ИСТИНСКИТЕ ФЕНОВЕ на макрата е важно всички, не само возията, за нас е тръпка не да караме поредната кола, а нещо наиситина красиво и уникално, единствено, а не фабрично, затова и искаме да сме по рзлчини, не щото не можем да си купим по хубав автомобил, по лъскав, по скъп - това не ни интерсува - а защото си обиаме марката и искаме да сме си супер с нея ... (не че има по добро от шкод де, ама все пак ...) ...

затова за мен, за бат Сами, за DOC, за Иско и за много други - са важни всички неща:

как изглежда отвън - СУПЕР ЯКООООО!

как излгежда отвътре - ХЕМ ЛУКСОЗНО, ХЕМ СПОРТНО - всеки знае какъв пакет имам аз - демек ЛУКС...

колко бързо върви - СУПЕР БЪРЗО с над 200км/ч ...

как вози - ВЪЗМОЖНО НАЙ-ДОБРЕ, НО НЕ ЗА СМЕТКА НА ВИЗИЯТА ...

защото ние сме ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ, за нас шкодата не е ПОРЕДНАТА, а ЕДИНСТВЕНАТА ...

 

ИСТИСНКА ЛЮБОВ!!!

smile194 smile194 smile194 smile195 smile195 smile195 smile194 smile194 smile194

 

Четааааа, 16-ките возят вече прекалено зле!!! Къде нагоре :roll: .

Возията на Авео за 19-20 хил. е много по-добра от на Октавията с 16-ки :oops: .

До "sotef" - Тези 20-ки са адски яки. Супер..

 

С тия ластици ще е ме е страх да направя и кръгче около блока, камо ли да се возя всекидневно... :smt018

 

О2 със 17-ки вози като фиат уно, с 18-20 цола направо не ми се мисли... каква е идеята да се купува голяма и комфортна кола тогава?

май немаш нито ОКТАВИЯ 2, нито джанти 17" а ???

ела да те повозя на Л&К със фабрична 17" - напомпени на 2,2 атмосфери, като 15" ... и ао ми намериш разлика във возията с 15, ща черпа :) ама 17" се надуват на 2,6 атмосфери, да се пазат гумите от дупките, как нема да вози твърдо а ??

 

Не пиша по темата, защото няма смисъл! smile021

Абе чета смехорий къде ли не в нет-а, ма това у форума ми се е изплъзнало! То не е смешно, а по-скоро...тъжно! Даже си го украсих с червенко smile092

Правиш оценки на хора /които не познаваш/ за какво им стигали парите! Ако имали повече - Мерцедес щяли да карат, ма видиш ли - явно нямали. Били нямали Октавия 2 с джанти 17" - ела да те повозя на моята L&K! Сравняваш се със Самуил, Искрен и т.н.? И си написал, че си ИСТИНСКИ ФЕН... С голями букви? smile056

Ако ТИ бяха стигнали паричките, нямаше ли да се возиш в най-добрата призната возия и ти? Със сигурност щеше да имаш поне х2 фенки! Налитат на МБ повече от на Шкода - 100%

Говориш като човек, който "работи" фенки нон-стоп, но има "господарка" дето си мисли, че е единственна smile126

Мога само да пусна няколко от тея емотиконки smile012 smile012 smile012 smile012 smile012 и да запазя 1 минута мълчание! Май достатъчно внимание отделих на глупостите изписани в поста по-горе, да не кажа, че се изсилих!

Истински фен... А стига бе!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...
...

aaaaa ..... не пия , не пуша ... и по жени (фенки) не ходя ;) ... ама това че съм на диета не значи че не мога да гледам менюто smile004 ...

и... мога да си купя МБ smile045 ама пак си взех шкодата, щото си ме кефи, не возията... а ВИЗИЯТА!!! ... а и МБ няма тръпка, има си всичко и няма на какви нови придобивки да се радваш ... пък и толкова пари за нещо което върши работа не бих дал, по добре вместо МБ да си взема още един апартамент ... така че ТУК НЕ ПОЗНА!!! smile001

smile049 smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мое да си купиш МБ - не се съмнявам. Сигурно даже 2-3 можеш smile091

Щом казваш, че си взел топ модела на Октавия, заради визията, а не поради друга причина - сигурно е истина.

И аз така - мога да си купя МБ, на си взех Шкода smile027

Просто ми е смешно, как се самоопределяш като ИСТИНСКИ фен smile012

Въз основа на какво точно? smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мое да си купиш МБ - не се съмнявам. Сигурно даже 2-3 можеш smile091

Щом казваш, че си взел топ модела на Октавия, заради визията, а не поради друга причина - сигурно е истина.

И аз така - мога да си купя МБ, на си взех Шкода smile027

Просто ми е смешно, как се самоопределяш като ИСТИНСКИ фен smile012

Въз основа на какво точно? smile175

МНОГО ДОБРА КОЛА, АДАПТИВНА КЪМ БГ ПЪТИщА ... ЗДРАВА, С ЕКСТРИ, НА МНОГО ОДБРА ЦЕНА ...

фен... може би не точно... по скоро РЕАЛИСТ и човек който знае какво иска и може да си прави добре сметката ...

а за това дали мога даси взема МБ ... същият клас е 80 000, шкодата ми е 50 000 = по 250лв повече за лизинг на месец едва ли ще ме бутнат ... та ти сам си направи сметката дали мога или не :smt034 !!!

smile092

 

п.п.просто като малък имах една шкодичка с педали дето се въртят количка и от тогва ... само шкоди сънувам, затова съм фен \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще те бутнат smile049

Поне така си мисля, след като за смешна цена взимаш 19", пестиш доста от транспорт, като товариш продавача и при доставката се пазариш и смъкваш още 1/5 от вече уговорената цена! След което ги търкаляш, без дори да ги платиш, а след голи обещания и уверения за плащане, след месец и кусур, пускаш едно ЛС на продавача, да прати някой да си вземе джантоците...

Що да не преебеш някой фен - то почти същото като фен-ка :smt018

Аман от мишки!!!

И С Т И Н С К И Ф Е Н!!!!! Няма що!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще те бутнат smile049

Поне така си мисля, след като за смешна цена взимаш 19", пестиш доста от транспорт, като товариш продавача и при доставката се пазариш и смъкваш още 1/5 от вече уговорената цена! След което ги търкаляш, без дори да ги платиш, а след голи обещания и уверения за плащане, след месец и кусур, пускаш едно ЛС на продавача, да прати някой да си вземе джантоците...

Що да не преебеш някой фен - то почти същото като фен-ка :smt018

Аман от мишки!!!

И С Т И Н С К И Ф Е Н!!!!! Няма що!!!

за цената специално беше уговорена с гуми които стават, а те меко казано НЕ СТАВАТ - тоест са за боклука - 2005 производство и твърди като камък :) след това да не казвам че нови такива джанти са 340лв. бройката, а тези за за основен пилинг - много лошо състояние ... така че пак ще стъпат на 260-270 крайна цена за мен, направени за каране на все пак луксозен автомобил, да излгеждат ОК ... мен ако питаш за тази марка BSA и в това състояние и 800лв са много!!!

а и ... като ги пазарихме не знаех че ще заминавам за Гемания ... и то за толкова време, не съм се отказал, ама Хашек едва ли ще ме чака до я напролет я налято да му ги платя ... затова му предложих да си ги вземе и ако може да си ги продаде по бързо да си вземе... за преебаване не мисля че е точно така, просто БИЗНЕС smile092 - ако исках да го прееба, щях да му кажа направо да ги платя като се върна, след няколко месеца...

а със тънки сметки и пестене от гориво, транспорт и други такива, както ти сам каза, си взех апартамент 140 кв.м. в кв. Гоце Делчев :smt004 ... затова и не си купих мерцедес а ШКОДА smile049

първо си гледам мен и жена ми, после останалият свят, така че ... smile045

 

п.п. може да продължим със спора и със спама, разсмивам се по време на сухата работа ... мерси за което ... :smt017

но ако целиш да ме засегнеш, не си хаби клавишите, не се връзвам, отдавна съм над тези неща ... ама ти не се притеснявай, с възрастта ще го израстеш smile091

а може би не smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да целя да те засегна? Ти пък - взе, че си повярва, а, че ти се обръща специално внимание?

И за какъв спор говориш? Кой и за какво спори?

Просто ми е интересно, как един истински фен, може да постъпи така с друг... Бизнес? Хахахаха!

Да те запитам, че гледам си продаваш колицата, ако се видим и от 30+ я спазаря на 22-23К, но ти кажа, че не мога да ти я платя сега, а "след малко", покарам я един месец и половина и ти звънна от Варна - ела да си я прибереш, че ходих до Германия и немам дребни са баш...

Ако това е бизнес, тая иконка дато ми я показваш smile045 може спокойно да си я боцнеш.

Може и аз да греша, но по-скоро го виждам това, като "педалски номер", щото "некоректен купувач" не ми звучи на място.

Прав си, че трябва първо теб и жената да гледаш - спор няма :)

Иначе браво за тънките сметки. ЛС на Миро, че да не цъка телефончето, че имаш лизинг да плащаш smile056

Апартамент! 140 квадрата!! В Гоце Делчев!!! ЯКООООО!!! Най-елитния квартал в София...или говориш с градът?

Ако и той е на лизинг като колата, да не се появи скоро обява, че и той се продава smile092

Даже и не знам, защо ми обясняваш, какво си си купил и къде? Да съм те питал? Само парите дето си дал кеш не си споменал, за да видя, колко велик си smile091

Велик на думи, но от хората-мишки...

А с възрастта - няма да го израста...за каквото и да говориш, че аз просто не зацепих...

 

smile126 пред постъпката ти! Надявам се да не изцакаш така други хора от форума!

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук май отдавна вече не се говори за + и - от 19'' - май май един катинар няма да е излишен.

 

Не се говори, симич, щото нема джанти. Бизнес му викали...истинските фенове smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.