Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се сменя крушка за подсветка, на врътка за парно?


tuningmania

Recommended Posts

Здравейте,

 

Някой може ли да сподели, как се заменят крушките за подсветките, на врътките за парното, на "Octavia 1"? И на 3-те копчета (за студено-топло, слабо-силно и стъкла-крака) спряха да светят, та даже и на двете малки, отдолу, за пускане-спиране на климатика и външен-вътрешен въздух, но за тях не се сещам дали светеха преди и дали дефакто имат подсветка :oops: :-k :?

 

Ето за тези врътки говоря:

post-870-13845312941_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ikonoma беше разказвал подробно в една тема . По спомен: дърпа се силно копчето за да се извади и после сменяш лампичката с пинцети или клещи с дълги човки ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=2989

 

има и снимков материал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още една полезна тема по въпроса, има бая материал на втора страница, viewtopic.php?f=8&t=7743&start=15 влючително и препратка към темата, дето Ники е дал като линк. :mrgreen:

 

Миро, успех, дано бързо го оправиш проблема, знам, че имаш златни ръце. :smt017

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Мерси, Колеги smile027 Рано сутринта ми се струваше, че бях мяркал някъде темата, на Колегата "PRR", но повече ми се струваше, че съм се събудил за да я намеря сам, което очевадно не е било точно така smile091 Утре ще утърча до "Еура Тек" за въпросната крушка :roll:

 

П.П.

До "pow" - Аз и златни ръце? Моля ТЕ, не го казвай пред живи хора :lol: Ще ми излезе име smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.