Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ляво странично огледало и централно заключване - решено!!!


vesivan

Recommended Posts

Здравейте, имам ОК2 1.9 TDI, на която установих, че не работи управлението и нагревателят на лявото странично огледало, както и централното на шофьорската врата. Позволява отключване и заключване само с ключа, но не и от дистанционното. Направи ми впечатление, че превключвателя за управление на страничните огледала и в двете позиции (L и R) управлява винаги дясното. Ако на някого е познат проблема, ще съм благодарен да сподели мнение.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо пробвай да свалиш акумулатора за 1 мин . Може да ти е увиснал борд компютъра , ако не стане виж esto как се е преборил :

 

viewtopic.php?f=46&t=15848

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново!

Оказа се най-малката беля - окислени кабелни букси между вратата и колонката. Сега всичко е наред и работи безпроблемно.

Благодаря на всички!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.