Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ел.одгледала и централно търся информация эа монтаж


mitaka

Recommended Posts

Эдравейте интересува ме дали мога да монтирам ел.огледала и централно на фабия1;как става и от къде да набавя необходимите неща на добра цена.Фабрично фабията ми е беэ теэи екстри.Благодаря предварително эа информацията. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото знам е нещо мн. трудно. Нали във вратите има едни големи ламарини, та заради тях.Иначе и аз искам едно централно за моята фабиа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламарините не пречат, ако става въпрос за Фабия 1. Автоматите и кабелите са точно под кората отвътре. Цената в ЕТ, когато аз си ги слагах (преди 1.5г) е ~250 лв. за комплекта машинки и ~150 лв. монтаж. Честно казано, машинките се монтират лесно, но окабеляването не знам как се прави, така че си ги сложих в ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, за огледалата не знам как седи въпроса и ще ми е интересно ако някой я направи тая интервенция по колата да кажа как е. Но за централното ми и аз си мислех, че не става и че е сложно, но не би...

Аз мойто го сложих преди около 1 месец и половина и засега проблеми с него нямам. Цената беше около 180 лева за всичко и я свършиха ей тука: http://bgmaps.com/map.aspx?sid=ec9d0ddf ... 819a&tip=1 намира се отляво на магазин т-маркет, малко след сФетофара пред МЕИ (идвайки от посока парк-хотел москва). Работата я свършиха за около 2-3 часа и се справи добре по моя проценка.

Надявам се да съм бил полезен! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да го разбера тва за Чавдар, смисал че там са ти слага ли централното? Аиде пиши някакви подробности за тая оферта.Аз имам познати от Чавдар и ще ги попитам. Благодаря предварително!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде централно - ясно, ама подгряване на огледалата :-k

 

Най-безсмислената екстра ако ме питате. Елате ще ви дам мойто подгряване :lol: Егати и екстрата, няма що.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнооого важна екстра си е

вечер когато е влажно....

огледалото не се обдухва при движение и само подгрева или парцала могат да го оправят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнооого важна екстра си е

вечер когато е влажно....

огледалото не се обдухва при движение и само подгрева или парцала могат да го оправят

 

Вечер когато е влажно?? ааа да ти си от Варна :mrgreen: В София вечер не е влажно smile021 А и ми е трудно да си представя, че и във варна е толкова влажно, че да ти се изпотят огледалата.... не сме на тропика :))

Досега веднъж не ми е послужило това отопление на огледалата :) Като има натрупал сняг или заледеност - пак само парцалче помага, щото макар и да се отделя от самото огледало, снега и леда пак си остава натрупан отпред на рамката на огледалото и ползата е почти нулева.

 

Не знам... за мен лично това е абсолютна глупост - екстра тип "гъзи гъзи". По-безсмислено и от пръскалки на фаровете... айде там чисто на теория ако ти се зацапат в движение можеш да си подобриш видимостта (като че ли не можеш да излезеш и за 5 сек. да ги изчистиш както си трябва). Мое мнение.

 

Но може би колегата имаше предвид ел. реглаж на огледалата, а не подгряване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията аз си намерих за 140лв.двете огледала ел. с подгряване комплект и си купих евтино централно пак комплект тези китайските комплекти.И в събота ще монтирам всичко.Но да ви кажа че за централното е голяма разправия трябва да се свалят вътрешните метални кори които са нитовани а за да се разнитоват трябва да се махне стъклото, ще дам повече информация като ми го направят.А на колегата който казва че не са важна екстра ел.огледалата да кажа че моята кола е такси и ще ми вършат много хубава работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнооого важна екстра си е

вечер когато е влажно....

огледалото не се обдухва при движение и само подгрева или парцала могат да го оправят

 

Вечер когато е влажно?? ааа да ти си от Варна :mrgreen: В София вечер не е влажно smile021 А и ми е трудно да си представя, че и във варна е толкова влажно, че да ти се изпотят огледалата.... не сме на тропика :))

Досега веднъж не ми е послужило това отопление на огледалата :) Като има натрупал сняг или заледеност - пак само парцалче помага, щото макар и да се отделя от самото огледало, снега и леда пак си остава натрупан отпред на рамката на огледалото и ползата е почти нулева.

 

Не знам... за мен лично това е абсолютна глупост - екстра тип "гъзи гъзи". По-безсмислено и от пръскалки на фаровете... айде там чисто на теория ако ти се зацапат в движение можеш да си подобриш видимостта (като че ли не можеш да излезеш и за 5 сек. да ги изчистиш както си трябва). Мое мнение.

 

Но може би колегата имаше предвид ел. реглаж на огледалата, а не подгряване?

много често е влажно и целите коли са в роса още в 20.00часа-когато излизам с колата и не е била с бризент или в гараж
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам за влажността във Варна.

Цялата минала седмица бях там и ми се наложи да ползвам екстрата- подгряване на страничните огледала.

В София не е толкова влажно и не ми се е налагало до момента.Само когато са заскрежени сутрин.

Но във Варна е друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-безсмислено и от пръскалки на фаровете... айде там чисто на теория ако ти се зацапат в движение можеш да си подобриш видимостта (като че ли не можеш да излезеш и за 5 сек. да ги изчистиш както си трябва). Мое мнение.

 

[-X не е безмислено,особенно когато си със ксенон,защото крушките не топлят и зимата се натрупва сняг и лед по фаровете и това е причината да не можеш да си поръчаш ксенон без пръскалки на фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.