Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Списък с телефони


PRR

Recommended Posts

Привет и от един нов член на форума. Поръчх Октавия РС преди месец, бензиновата, DSG. Иначе налични две Мазди в момента - 6, 2.5 (2011) и МХ5, 2.0 (2012), бензинови и двете. Чакам с нетърпение да се кача март месец на Октавията.  

 

Име: Тодор Чобанов
Град: София, Гео Милев
Телефон: 088 833 06 27
Работя в компания внасяща очни медикаменти. Ако имате нужда, дано не се налага, мога да съдействам за добър очен специалист и препоръка:)

Започвм да чета усилено форума B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 147
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    18

  • C2H5OH

    6

  • maxrpm

    5

  • beer_champion

    5

Здравейте, да се запиша и аз :)
Казвам се Борис.
Занимавам се с професионално облепяне на автомобили с фолио (смяна на цвят, защитни фолиа, затъмняване на стъкла, фарове стопове, облепяне на интериорни детайли) или така казано, където може да се сложи фолио от 2008 година. Работим само с висококачествени немски фолиа, които си внасяме директно от производителя.

Телефоните ми са 0899568867 и 0876568867

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

0887461755

Никола

Професията ми е безполезна, но поне акъл мога да давам по отношение на банковото дело

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Десислав

0877 884 609

Средно образование,строител със собствена малка бригада.С радост ще споделям опита си с колеги в нужда!

Освен с теслата и маламашката обичам да боравя с ключове и отверки!

С носталгична привързаност към по-старите машини.

От гр.Плевен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее от известно време се канех да предложа да се направи такава тема и ето, че тя е имало. За жалост, нещо линковете при мен не работят. 

Накратко за мен:

Име: Янко Георгиев

Тел: 0888 09 09 99

Гр. Враца - заврян зет, иначе кореняк Пловдивчанин

Работа: Занимавам се професионално с почистване. Работил основно като търговец. Последно във фирма за секционни врати. Мисля, че мога да бъда доста полезен ако някой има нужда или има проблем с гаражната врата.

Хоби: Телефони, всякакви ги човъркам, пристратен съм към старите модели на Нокиа.

Редактирано от yanko78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Андрей Чобанов 0887421458 София,Гео Милев.

Имах Октавия 1 1.9TDI. LAURIN & KLEMENT 2000 и я смених пак с Октавия 1 само че 1.9TDI 131кс Elegance combi 2004 ,на която сега предстой пълно обслужване.

Накратко останах верен на марката,даже и на модела.

Работя като шофьор в посолство,а по образование съм машинен инженер.

Колите и моторите са ми хоби и всичко по тях си правя сам в гаража ,общо взето всякакви ремонти,но все пак имам постоянна работа (която пак е свързана с автомобили).Ако мога да бъда полезен на някой с каквото и да било.

Поздрави.

Редактирано от Andro73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ивайло Димовски

0884739659

Покрай баща ми и аз станах фен на марката.

Завършил съм средно образование с "Електрообзавеждане на автомобила" , а след това висше като инженер  в РУ  със специалност "Електроника".

Работя в компютърна фирма като сервизен техник, а свободното си време убивам в гаража човъркайки нещо по колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Димитър Панайотов

0887021554

гр. Ямбол

Работя като конструктор-дизайнер в завод за хидравлични цилиндри и кранове(Палфингер)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Георги Панев

0878717142

гр. София, жк. Стрелбище

Работя в сверата на търговията със строителни материали. Семеен бизнес. Мога да помагам с всичко свързано със строителствтото - от материали , през машини до майстори .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христо Неделчев

гр. София, Гео Милев (с Andro73 и todor tchobanov си зяпаме в прозорците - ама буквално)

0889 644 227

По образование съм финансист, притежавам част от една строителна фирма и работя в нея - обяснявам на банките как не ни трябват пари, даже имаме излишни за лихви, че те да пуснат някой и друг милион на заем  :D

Ако ви трябва помощ с това как да изтеглите кредит съм на линия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боян Петров,

гр.София, Район "Възраждане", "Широк Център"-според настоящото административно райониране.

Магистър по право /прост юрист/, работи като Помощник-Нотариус в семейната кантора.

Телефони:

Мтел-0888439232;

Теленор-0899857387;

Виваком-0879439231.

Мога да се правя на компетентен, по въпроси относно: Вещно право, Нотариално право, Семейно и наследствено право, Облигационно право.

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивайло Кирков

тел: 0884212121

София, Младост 4

Търговия с отпадъци от черни и цветни метали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Иван Стойков

гр. София, ж.к. Бъкстон

0888 304212

Инжинер магистър "Двигатели с вътрешно горене" ТУ София

Вече 17 години съм съсобственик на фирма за внос и търговия с авточасти за товарни автомобили.

Мога да помагам за намиране на авточасти и за леки автомобили на по-нормални цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Войслав Филипов, гр. Пловдив

0892602375

Магистър Електроинженер в ТУ-Варна - специалност "Електроенергетика"

Занимавам се със строителство в частния сектор на електроцентрали - документална и техническа част. Работя към частна фирма

Мога да бъде полезен чисто документално по ЗУТ - разрешения за строеж, визи и др., както и във високоволтовата част по ЕРП-та, НЕК и т.н.

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Георги Радков

гр. София

0879 34 82 34

Системен администратор съм в Софийски градски съд. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Петко Фидански 

гр.Радомир

имам магазин за авто аудио и скромен сервиз за ремонти на автоелектроника /вече 10 години/

тел:0877283010

когато има нужда съм насреща :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

И мен може да добавите:

Григор - 0885 864 662

Работя в телеком оператор, основно предоставяне на интернет и прочие услуги.

На разположение съм относно интернет, проблем с рутери. суичове... Също така ако някой закъса с колата или му трябва някаква друга помощ за София - Люлин /и околия/ и Кремиковци /и околия/ съм на разположение.

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Владимир Николов

0899 063 999

гр. Добрич

 

Работя във фирма за пожарна безопасност и заваръчно оборудване. Проектант съм и мога да бъда полезен по въпроси за заваряване и рязане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Емил Гендов

0876 203 208

София, "Младост 1"

 

Професия: дипломат. Занимавам се с двустранни отношения най-вече с немскоговорещите страни и Унгария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едни ще е по-добре по градове, за други по име, за трети по nick ... Засега тази страничка е статична, но ще помисля да я направя динамична и да включва сортировка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едни ще е по-добре по градове, за други по име, за трети по nick ... Засега тази страничка е статична, но ще помисля да я направя динамична и да включва сортировка.

За половин час я имаш, Пепи. Ако кажеш ще я спретна, иначе:

https://www.datatables.net/examples/basic_init/table_sorting.html

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.