Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Списък с телефони


PRR

Recommended Posts

Списък с телефони

 

Темата е създадена за споделяне на телефоните и професията на потребителите във форума и е налична в HTML формат ТУК. Периодично информацията се актуализира. Ако някой от вас не желае информацията за него да бъде публикувана да пише лично. Който иска да влезе в списъка да пише в темата.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 147
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    18

  • C2H5OH

    6

  • maxrpm

    5

  • beer_champion

    5

по удобно беше иначе. Бързаш, подреждаш мненията по автор търсиш аватар щрак готово, ставаше даже и за по телефон. А сега ще има "абеее влизаш там, то има 1 фаил пък тои се разархивира така и така и в него еди кво си еди кои си ми трябва ..." Ако можеш поне разархивираи фаила,има места на които Usera няма никакви права ( пр.Унсс) и ако му е важно няма да успее да види нищо (пр. намирам се в УНСС и желая да пия с колегата Х, а номера му го нямам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз не се ли бях записал?

 

Име - Косьо

Работи като:

ИТ администратор в KPMG, одиторска фирма, предлагаща и финансови и правни консултации.

Завърших компютри на немски в ТУ София/ ТУ Карлсруе през далечната 2006та, сега завършвам Промишлен мениджмънт в ТУ София/ ТУ Брауншвайг.

В свободното си време давам хардуерни / софтуерни съвети и оказвам спешна помощ за борба с вируси (без птичи и свински грип :) ).

Работил съм и в сервиз за принтери/скенери/ периферия. Мога да намеря добри цени на компютри и/или компоненти, ако на някого нещо му потрябва!

 

Разглобявам каквото ми падне, включително В и К, Електро, Шкодички и Нисани... :-)

 

Ако някой има въпроси - насреща съм!

 

Къде? София, кв. Лозенец, Драгалевци, зона Б-5, Хиподрума...

0885406641 и 0898742836

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве, Пепи, днес ми се наложи да ровя в списъка и си попаднах на инфото :lol: Ако е удобно да допълниш че Вече не се занимавам с готвене, а със СОТ, Видеонаблюдение, Пожароизвестяване и подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

hTML формата нещо не бачка , няма ли опция да се качи на хоста на форума като мирор. Знам че само админа може да я редактира, но все пак мирора може и да не се упдейтва толкова често

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше,

 

Проблеми с доставчика smile049 Скоро се надявам да се отърва от тия и да мина на нормален. Ма да видим.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

И аз се видях в списъка. :)

Ето малко информация за мене която моля да се допълни:

 

Завършил съм Фина Механика и Оптика, после Операторско майсторство (кино и видео оператор). Занимавам се с фотография и за удоволствие и професионално.

Работя във фирма за автомобилни гуми.

 

PRR: Добавено e.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да се допълня:Работя като шофьор във фирма за подправки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Може ли и мене да ме бутнете? Може пък и да съм полезен на някого.

 

Казвам се Венци. Работя като програмист (Software Developer). Занимавам се предимно с Web програмиране, но правя програмки/приложения за PC и преносими устройства/смартфони. Изработвам сайтове от нулата (дизайн и програмиране), като предлагам поддръжка и хостинг след това, разбира се. Правил съм различни приложения/програмки за нуждата на клиента - например за аптеки, складове и други. Общо взето, абсолютно всичко свързано с програмиране, поддръжка, администриране на Linux, консултантски дейности, обучения за Linux и т.н. Моят сайт е http://surround-bg.com.

 

София, НДК, Лозенец, Овча Купел, Лъвов Мост (това са зоните, които обитавам почти постоянно). През деня съм около НДК и Лозенец.

 

телефонче - 0898 86 40 38.

 

Благодаря :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

@Юли и Пепи

Малък ъпдейт - към съществуващия ми тел. номер добавете и този ПЛИИИИИЗ:

088 / 625-9986

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Лек ъпдейт,

Моля да махнете Мтелския ми номер 0885 338734 от указателя, вече се разведох със съдружниците и този номер беше от тяхната група, сега всичко живо да ме търси само на

Глобулския 0895 679971, мейла и скайпа са си същите,

съответно: filipkarolev@abv.bg и phil_karolev

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се загледах,съм пропуснал да си дам телефонния си номер,моля да го добавите:

0887101087 - Цецо от Варна smile049

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Добавете ме и мен.

 

Казвам се Младен, тел. 0895 609 750 занимавам се автосервизно оборудване. предлагаме най-престижното оборудване в света и имаме удоволствието да работим с повечето автосервизи в България. Основните ни продукти са свързани с машини за смяна и баланс на гуми, стендове за регулиране на преден и заден мост. ГТП - пунктове и подемници за всякакви нужди.

Също така бояджийски камери, диагностика, автомивки, компресори и т.н. общо взето цялостно автосервизно оборудване.

 

Офиса се намира в София на бул. Симеоновско шосе 118 /след МАКСИ има един магазин за части Шкода, малко след него/

 

На същият адрес имаме и малък сервиз за гуми, който е оборудван с много висок клас машини. Предлагаме монтаж/демонтаж на гуми до 32" без щанга което гарантира максимална безопасност за скъпите джанти и гуми. Разбира се продаваме и нови гуми.

 

Предлагам на всеки който желае качествена услуга, да заповяда. /В нашият сервиз цигании не се допускат/

 

Ако мага да съм полезен с нещо, обаждайте се.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Много хубаво е станал указателя! Честито!

Ако може малко ъпдейт на мойто местенце, че нещо посничко ми седи...

 

Име: Тодор Желязков

Град: Пловдив, жк."Тракия", Кючук Париж, Гребна база

Телефон: 0878706969(същия си е)

Занимавам се с хладилни, климатични и отоплителни инсталаций и вентилация.

Завършил съм ТХВП-Пловдив "Хладилна и климатична техника"

Висшето и него го бутам "Счетоводство и оперативен контрол"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Едва ли ще съм ви много полезен, защото от автомобили много не разбирам, ама то и не се очаква след като съм завършил музика smile021 .

 

Име: Константин Фиданчев

Град: София

Телефон: 0886 81 44 25

Занимавам се с почти всичко дето е свързано с музика. Озвучаване, организиране на участия, гост изпълнители ( и то от известните ), музика на живо, DJ, караоке, сватби, кръщенета, извеждания на булки, абитуриентски балове и други мероприятия. Каквото не мога да го изсвиря smile175 - за него си имам хора, които ще ви направят веселбата smile159

Завършил съм: Академия за музикално танцово и изобразително изкуство - гр. Пловдив

Магистратура: Музикална педагогика в Софийския университет

Работа: през свободното си време преподавам в 144 СОУ в младост с профил музика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ето инфото и за мен:

 

Име: Георги Петров

Град: Търговище

 

Телефон: 0878 107 296

Занимавам се с изработка на радиоуправляеми авиомодели

Завършил съм за чирпак (готвач)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Малей, само мене ме нема....

Та значи: Казвам се Йордан Котов, работя като инженер-след продажбена поддръжка в ZTE България.

Град: София

Много често се подвизавам в района на Интерпред.

Телефон: 0888/010777

Та ако може и мене нали,...там.....у списъка.....

Айде мерси smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Казвам се Петър Захариев.От 26г.съм печатар,а от12 имам собствена печатница-"Артграф",офсетов печат на формат 50х70.Тел.0888 35 27 13.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Кирил Терзиев

тел: 0886871021

град София,младост 4 блок 473 а (най хубавия гараж)винаги помагам!!

притежава: Trabant 601s ГОТОВ! ;Skoda 1203 (В процес на реставрация)!

Рег.номер: CA 8355 BA (trabant 601s)

Рег.номер: (Skoda 1203)

скаип: mitsobishi_terziev

е-мейл : xuligan_s_balkan@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НА скоро се регистрирах сметнах просто да се впиша, не ми се ядосвай нищо не съм ти направил!

 

Споко, не се ядосвам (или поне не толкова колкото ви се струва). Просто си мрънкам ... профилактично smile048

 

Поздрави

 

PS: Сага наистина нямам време да оправя инфото но ще гледам до два-три дни да насмогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.