Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде пак да се преброим


maxrpm

Recommended Posts

Предлагам да определим дата и час за подобряване на рекорда от най - много потребители онлайн

 

И какво ще спечелим? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, нищо няма да изгубим поне smile049

а иначе си е един, така да се каже, сплотяващ активитет :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим колко потребителя релано влизат +-10-15% А пък и си спомням че миналия път като го правихме 2007 беше забавно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога !?

ето един съществен въпрос аз предлагам 1 ноември неделя е в 21:00, някои хора бачкат и в неделя и в 21:00 вече са си у дома. Други идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повечето влизат от работните си места във форума

през уикенда активноста е нискка

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повечето влизат от работните си места във форума

при мен няма такъв проблем,поне един от двата компа е логнат, и на практика почти винаги 24 часа съм във форума. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повечето влизат от работните си места във форума

при мен няма такъв проблем,поне един от двата компа е логнат, и на практика почти винаги 24 часа съм във форума. smile049

и аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам, да се използва часовата граница от 21.00 - 22.00ч. например (или 23.00) за това преброяване! Предполагам, че ако всеки има на предвид че може да се логне в рамките на час, би се организирал по-добре! Само предлагам, иначе съм ЗА! :) После админите и модовете, ще имат много работа... :P

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И а съм ЗА. И съм съгласен за интервла от 1 час да речем 21:00 до 22:00. Нека дружно в Неделя си кажем по едно smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а в момеееееееееентааааааааааа....

 

Общо на линия са 45 потребители :: 16 регистрирани, 4 скрити и 25 гости

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам, да се използва часовата граница от 21.00 - 22.00ч. например (или 23.00) за това преброяване! Предполагам, че ако всеки има на предвид че може да се логне в рамките на час, би се организирал по-добре! Само предлагам, иначе съм ЗА! :) После админите и модовете, ще имат много работа... :P

Поздрави!

W интервал от време не е уместно защото при 15 мин неактивност форума дропи (хората трябва от 21 до 23 да помпат рефреш или да разцъкват форума) а 23:00 е много късно максимума според мен е 21:15 - 21:30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.