Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за масло


Recommended Posts

Здравейте! Искам да попитам някой знае ли каква марка е маслото 5W40 Special Plus в едни сиви туби от по един литър. Предлага ми го един познат , казва че го е взимал от представителството на VW. Някой ползвал ли е такова и какво му е мнението. По принцип си взимам Кастрол от Германия ама сега нямам път на там. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "neich" - Ако наистина е от представителството на "VW", може да си пише само "VW" на тубите. А ТЕ от своя страна, на кой производител на масла го поръчват, нямам идея. Исках да кажа, че ако е истинско, направо го отнасяй и питай за още smile021 Всъщност, на каква цена ТИ го дават?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност е от VW а цената е 15лв. литъра (4л.-60лв.) Историята е такава че аз пътувам често до Германия и от там си взимам масла но последния месец ходих 2 пъти и сега е за смяна а пропуснах да вэема от там ](*,) Това обаче ми го дава едно приятелче автомонтьор и ми казва че маслото си го е донесал редовен техен клиент , който работел във VW , да му го сложили на неговата кола. Те му обяснили че това 5W40 не е за неговата кола (незнам каква е) и са си му сложили 10W40 като не са му взели пари за сметка на въпросното масло. Човечеца явно е имал възможност да си "вземе" по-хубаво масло ама......... Тази сутрин ми се обади да отида да ми го даде , ама като видях че няма марка предположих че е някакво менте , въпреки че моя познат ме убеждаваше че е истинско , та реших да попитам и вас , защото повечето си сменяте консумативите в Еуратек и може да сте виждали такива туби. Мерси за отговора , утре го взимам! ( smile162 направо го сменям)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.