Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода в краката на предна дясна седалка!!! - Помощ!!!


dude_BG

Recommended Posts

Първо искам да се извиня, ако подобна тема съществува! С търсачката намирам теми само за подобен проблем, но отзад и е ясно, че там причината е уплътнението между вратата и металния елемент зад кората.

Проблемът се явява при Фабия I 1.9 ТДИ 2006 година. Вече на два пъти подгизва в краката на пътника до шофьора! Не знам от къде може да влиза вода точно там. Ако се е запушил някой отводнителен канал горе, при стъклото, може ли да стигне вода до мокета в краката? Ако някой знае, да помага!

...Майка ми я държи доста често под едни дървета с шушулки и може нещо да се е запушило, ама не знам какво и къде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами доста пъти е дискутирано кои дупки се запушват, как прелива, къде се слага силикон под стъклото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе сигурно е така, ама не скивам с търсачката!!! Мое съм куц в пръстите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под решетката на пластмасовия капак ,намиращ се под долния ръб на челното стъкло ,има една тънка тръбичка,чийто изходящ край е като се погледне под предния десен калник се вижда в задната част(малко се получи неясно но може да се ориентираш).

та сега по същество -клякаш под калника и с един тел бъркаш в това маркучле и гледаш къде излиза отгоре и почистваш около него.А иначе вода влиза пре отвора за забор на въздуха за парно и климатик.

Дано съм бил полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега... кво да ти кажа страшна напаст е тва с водата. Една от темите тук в форума е лично моя на тази тема, само дето течеше..отляво. Провери каналите и би трябвало филтера на купето и климатика да е там, може да има някакъв проблем там. Друг въпрос колата удряна ли е отпред?

Между другото ако някой си спомня колко разглобявах при мен.. е вдруги ден пак ме чака същото, защото пак ТЕЧЕ ](*,) :smt0344 :smt0344 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе не е удряна! Мое само се е запушила от тия *ибани шушулчици! Иначе се сетих за тва маркучле и ше го видя, също и филтъра!

Благодаря на отзовалите се!!! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.