Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с плафона на ок2


dodev

Recommended Posts

Колеги, имам проблем с плафона на октавията. Поставен в положение на отворени врати, дори след като се затворят вратите той си свети. Моля за съвети!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, провери хубаво някое от бутончетата на вратите, които прекъсват веригата. Може да е залепнало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е залепнало, сваляш гуменото маншонче и профилактираш с WD-40! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е залепнало, сваляш гуменото маншонче и профилактираш с WD-40! smile168

 

Благодаря, че ме допълни. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колонките между предните и задните врати се намират тези за предните врати, а за задните са на задните калници, в долната им част. Те са в дупки, натискат ги метални шишове, които са закрепени в долните краища на вратите. Няма как да не ги видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колонките между предните и задните врати се намират тези за предните врати, а за задните са на задните калници, в долната им част. Те са в дупки, натискат ги метални шишове, които са закрепени в долните краища на вратите. Няма как да не ги видиш.
[-X [-X

 

на октавиа 2 са в бравите на вратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dodev, ами сега вземи и постави копчето на плафона в затворени врати !!! Стига се шашка !!! Ако не се оправи свали за 1 мин захранването на ACCU !!! :) Нали знаеш , че лампите гаснат със закъснение ,,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познат проблем при VW - микроключета в бравите - отваря се вратата за да се извади бравата, която също трябва да се отвори и отремонтира.

За повече информация потърси "микроключета" в vw форума. Ще намериш колкото искаш информация.

 

P.s. не подценявай проблема - за колата ти вратата е отворена! Може да почне да ти свири и алармата и т.н.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще я карам на сервиз, защото ми отчита че вратите са затворено, но въпреки това не гасне. Може би проблема е по сериозен. Все пак благодаря за мнениата Ви! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно глупаво предположение... ама нали не си сложил ключето на плафона в положение да свети постоянно? Колегите също така казаха, че гасне със закъснение. Защото иначе няма логика, ако има проблем с врата, да не сигнализира и на дисплея :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такъв проблем с моя Фолксваген. С VAG-COM се установява коя е бравата с проблем, съобщението беше нещо от сорта "...door... low signal" сваля се брава и се купува нова (аз си взех втора употреба). Това е най-лесния и съответно най-скъпия вариянт. Другия по-труден и по-евтин вариант е да търсиш някой да ремонтира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно има проблем с бравата на някоя от вратите, защото като като включа алармата веднага гасне. Можеби и аз ще купувам нова брава.

 

П.П: Пробвах с откачването на акумулатора и нищо не се промени :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно има проблем с бравата на някоя от вратите, защото като като включа алармата веднага гасне. Можеби и аз ще купувам нова брава.

 

П.П: Пробвах с откачването на акумулатора и нищо не се промени :(

 

Брава струва бая.... а едно микроключе е лев или два... проблема е само в разглабянето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може проблема да е в бравата, и да не отчита отворена врата!

Щом не се оправя от акумулатора (за колко време беше откачен?), проблема може да е в плъзгащия бутон в плафона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.