Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къстъм мап ?


votolom

Recommended Posts

Колеги, я споделете, къде в БГ може да се направи къстъм мап и за какви пари говорим ако някой от вас е правил, да сравня, че тук ми се въртят разни неща smile071 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прекалено сложно обяснено....да си мислите ...кой знай кво е сложно мамка му....едва ли се прави промени по 5000 карти :lol::lol::lol::lol:но е факт че той добре си върши работата-според форумните отзиви

има друго нещо обаче....ЧЕ НЯКОИ ХОРА ПРАВЯТ 210 КОНЯ ОТ ДИЗЕЛ С НАЛЯГАНЕ 1.6 БАРАsmile035,а други го могат при надуване на 2.0бара.САМИ СИ ПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ

по въпроса...до колко бара мап ти трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа,аз не съм разбрал точно май-помислих ,че искаш да си смениш мап сензора... :-k за да може да вдигаш налягането...

а ти искаш да я "чипосаш"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Аз малко съм посмесил английски, български, за което се извинявам. Иначе за софтуерна интервенция говоря, да, само че ми се иска да е като в белия свят, по графики на диното или на магистралата, все тая ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

за каква кола става дума?ако е реното,моя личен съвет е,да отидеш при Тони(Келеша),той ще ти направи ремапа точно от които имаш нужда,заедно с дино графиките и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Колеги, я споделете, къде в БГ може да се направи къстъм мап и за какви пари говорим ако някой от вас е правил, да сравня, че тук ми се въртят разни неща smile071 ...

 

Здравей колега, за каква кола става въпрос........?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за Renault-o ми става въпрос...ама така се пре**ах по нова година, операции, работи и сега не ми е хич до коли, и без това не мога да карам, и съм я осатвил на стенд бай цялата работа. Иначе имаш някакво предложение ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не се издържа просто ! Като ви чета темите в проекти и ме засърбяват ръцете :mrgreen: Лошото е, че говорих с Тони и той ми каза, че не може да настрои моята кола, заради рядко срещаното ECU... Някакви други идеи ?

Има вариант от UK да ми пратят картите по е-майл ама за целта трябва да си купя някъв техен уред, чрез който да ги кача през буксата и то излиза дявол на магаре... Дали могат да се качат през лаптоп с няква програма нещо :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toя уред дето ти го предлагат е по-добре да го вземеш-предполагам,че е програматор или нещо подобно или remote box на английски.Позволява ти да сменяш картите бързо и безпроблемно.Иначе мегана е с добри възможности,но в България задължително трябва да смениш интеркулера,вероятно по студени свещи,интейк,генерацийка.Пък тогава може да дойде и време за промяна на софт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за Remote box иде реч, готино и лесно е да, и мога да връщам заводския мап преди да я карам в сервиз, ама много кеш искат :( ...Аз кулера го смених с Forge вече, генерацийката и нея я барнах (даже първо нея), филтър Itg съм сложил в кутията и съм направил един мод да смуче въздух отпред от "устата" че иначе дърпа от двигателния отсек... Виж от свещи нищо не вдявам, в момента съм с някви NGK дето уж са добри, но знам ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип свещите се сменят с 1 единица по студени след ремапа.Въпросът е ,че твоите не ги намирам в сравнителната таблица на денсо,което лошо-редки са.Но пък в каталога на НГК

F4RT 774 / Renaultsport 225bhp TURBO 02/04 –> PFR7G-9

F4RT 774 / Renaultsport 230bhp R26 TURBO 10/06 –> 09/08 PFR7Z-TG

излиза,че вероятно Р26 е с по чикчирик свещи.Иначе за теб е по-добре да се изръсиш малко Рено Спорт са гига редки автомобили заложи на изпитана работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ще става, аз до сега не съм пестил и няма и да го правя явно.. Значи викаш вторите свещи са по-добри, аз съм с такива в момента...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравей,мисля че мога да помогна със ремап-а,Тони разполга с друг уред който вероятно неподържа твоята кола,аз разполагам с уред които подържа разни клиота,мегани рс,Ф1 и турбо... интересува ме каква е точно твоята кола,меган 2,3?турбо 163кс?РС 225кс? или Ф1 теам 228кс?ЕКУ-то предполагам е Саджем 3000 :) ако е това на снимката е меган 2 рс 225кс,така ли е?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, писал съм ти ЛС... Иначе колата нещо не ме слуша сега и съм я подложил на поредица от сервизи да установя какво й е (няма да ви казвам, че на колкото места я закарах, толкова различни неща чух, включително и от два различни сервиза на Рено smile012 )... Ако не се окаже някоя от песимистичните прогнози мога много скоро да я почвам отново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.