Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ Уредите на таблото не работят


shefa62

Recommended Posts

преди 4 месеца имах същия проблем.бях дал колата на братми и той ми каза че както си кара на таблото уредите отказали и няма светлинна съднализация ,а вънка фарове и мигачи работят.Колата беше гаранционна и аз го накарах да иде в ЕТ.Но надругия ден тръгвайки за сервиза всичко се оправило и това беше.Каво е станало незнам.за сега всичко е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги един ден както карах колата и всички датчици по циферблата паднаха на 0 и не се вдигат.ако някои знае моля да помогне

Юли 28, 2009 23:48

Мнения: 5

Местоположение: Стара Загора

 

Гараж: Scoda Octavia 1.9TDI 148HP, ELEGANS От три години ремонтирам тези табла и проблемите които се срещат не са само от лоши спойки! Ако е от лоши спойки ще ви го оправят 'кварталните" майстори. Проблемите са различни, макар ефектите да са няколко:

- Падане на стрелките,и след време се оправят

- 'Замръзване " на таблото по време на движение

- Отказване да пали всеки път колата

- Пълно отказване на стрелките и др.

Моля не пишете за проблеми от Вагкома с падане на стрелките, смешно е ! Имам колеги в Пловдив, Варна, Добрич и някой други градове които са наясно с проблемите. Ако трябва драснете ще ви насоча към някой от тях, който ще свърши работа.

Ако сте от Стара Загора телефона ми е: 0884980422

 

 

Колега горенаписаното съм го копирал от форума преди време,за да не ровя ,ако ми потрябва.Дано никога не ми се налага,а на теб да ти е от полза.Мисля :-k ,че се досещаш,че не мога да кажа какъв майстор е,защото не го познавам,но това не е причина той да не си разбира от работата.Името му не го знам,защото не го е написал след gsm-a.

Колега ,ако не ти представлява трудност след разрешаване на проблема драсни един,два реда,за да знаят и други къде и при кого да отидат,защото май е много често срещан проблем.Нека да си помагаме и да сме полезни един на друг.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.