Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Форумен футбол?!?!?!?!????


dude_BG

Recommended Posts

  • Отговори 69
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    16

  • dude_BG

    15

  • cenarius

    10

  • BlackPearl

    4

Най-много писали в темата

Ей шшшшшшшшш, темата е за футбол, зарежете федербалите и хандбалите и се стегнете! "Тука ше се рита" някой се изкряска! Имам предвид, че Cenarius е нашия човек, щот знае игрищата, няма значение нивото на умения и физическа подготовка... Тва ще си е един вид Тийм билдинг за форума. Изпотеното може в последствие да се наваксва с прилични количества Фанта "Хмел"....

едвам се навих ... за фантата smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее ще се активизираме ли smile117, ако сме се събрали достатъчно хора остана терен да намерим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба... не се скътавам аз... ама ...съм много слаб... мога да дойда само за колче на корнера.... smile001 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам на организатора с терените ... да помисли нещо за другата седмица - сряда или четвъртък... и да се обяви официлано, да видим ще има ли мераклии ...

аз съм ЗА :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам на организатора с терените ... да помисли нещо за другата седмица - сряда или четвъртък... и да се обяви официлано, да видим ще има ли мераклии ...

аз съм ЗА :smt017

 

Четвъртък не е много добра идея заради мачовете от УЕФА. Предполагам доста хора ще ходят на мач,както и аз. Иначе другите дни от седмицата съм навит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа четвъртък съм на работа до 24:00 :x В петък си заминавам на Пазарджик. Не съм си ходил от 5 седмици :)

 

Хора вънка е егати и студа, 2/3ти от колегите са на антибиотици. За какъв мач говорите :)

 

Единственото, което може да стане е някоя контузия ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа четвъртък съм на работа до 24:00 :x В петък си заминавам на Пазарджик. Не съм си ходил от 5 седмици :)

 

Хора вънка е егати и студа, 2/3ти от колегите са на антибиотици. За какъв мач говорите :)

 

Единственото, което може да стане е някоя контузия ...

ми те мисля че залите са ги измислили доста отдавна ... и точно за такова време май ...

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие не познавате НАЙ-ДОБРИЯ ВРАТАР НА СВЕТА!!! Бройте ме и мене. СЕРИОЗНО!!! (дано да ритаме на малки вратички. Със сигурност ще я запълвам по-добре от "Влакчо"). А пък като се пльосна след плонж - ще имаме предимство - всички на игрището ще подскочат (естествено без Влакчо). Той тогава гепва топката и... Гол за нас smile048

 

П.С. Освен това - къде ще намерите по-добър начин да си отмъстите на модератора, за това, че Ви е кастрил по форума... Има да ме ритате по глезените и капачките на воля. А пък после в съблекалнята..... ..... ...... :oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте ме и мен

на срещите не идвам защото все ми излиза работа тогава

но за футбол през седмицата и след 19.00 съм твърдо ЗА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие не познавате НАЙ-ДОБРИЯ ВРАТАР НА СВЕТА!!! Бройте ме и мене. СЕРИОЗНО!!! (дано да ритаме на малки вратички. Със сигурност ще я запълвам по-добре от "Влакчо"). А пък като се пльосна след плонж - ще имаме предимство - всички на игрището ще подскочат (естествено без Влакчо). Той тогава гепва топката и... Гол за нас smile048

 

П.С. Освен това - къде ще намерите по-добър начин да си отмъстите на модератора, за това, че Ви е кастрил по форума... Има да ме ритате по глезените и капачките на воля. А пък после в съблекалнята..... ..... ...... :oops: :oops: :oops:

абе ако ако е сериозно както на срещата в неделя... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее! Супер сме бе! Мисля, че се събрахме вече! Аз в Събота си пристигам в БГ и от понеделник съм на линия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до зала Христо Ботев. Има свободни часове в 23 и 23:30 в зависимост от деня. Човека иска списък с хората и 50лв и тогава ще се види кой час ще се запази. Разбира се, тази цена е за студенти, ако не сте студенти ще намеря фиктивни на ваше място. Пък портиера много много няма да прави фейс контрол ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале-йййй,каква компания се събира!Подозирам,че ще играете всичко друго но не и футбол!Единия с три крака,другите по 120кила,трети казва,че е важно да се тича след топката! smile091 smile091 smile091

Ники, ти не си човек бре! Между другото и аз съм навит на футболче, нобаш в момента не мога да се включа... Може по-натам, ако се продължи с тая организация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале-йййй,каква компания се събира!Подозирам,че ще играете всичко друго но не и футбол!Единия с три крака,другите по 120кила,трети казва,че е важно да се тича след топката! smile091 smile091 smile091

Ники, ти не си човек бре! Между другото и аз съм навит на футболче, нобаш в момента не мога да се включа... Може по-натам, ако се продължи с тая организация.

 

Понеже половината от кандидат-футболистите ги познавам,затова така се изразих!

Дано да греша!Важното е да има ентусиазъм и желание!Аз откакто скъсах връзки на лявото коляно,точно на футболен мач,вече го карам на индивидуални спортове,като тенис на корт,плуване и тичане на стадиона! smile049

Много съжалявам,че не мога да се включа,сигурно ще е голяма веселба! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале-йййй,каква компания се събира!Подозирам,че ще играете всичко друго но не и футбол!Единия с три крака,другите по 120кила,трети казва,че е важно да се тича след топката! smile091 smile091 smile091

Ники, ти не си човек бре! Между другото и аз съм навит на футболче, нобаш в момента не мога да се включа... Може по-натам, ако се продължи с тая организация.

 

Понеже половината от кандидат-футболистите ги познавам,затова така се изразих!

Дано да греша!Важното е да има ентусиазъм и желание!Аз откакто скъсах връзки на лявото коляно,точно на футболен мач,вече го карам на индивидуални спортове,като тенис на корт,плуване и тичане на стадиона! smile049

Много съжалявам,че не мога да се включа,сигурно ще е голяма веселба! :)

за веселба незнам, ама ритане ще падне ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С аматьори не ми се играе smile001 smile001 smile001

Затова ще чопля семки негде из публиката и ще споменавам нечия майка smile048 smile048 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съдияяяяята, съдияяяяята, съдията ... лош човек smile091

 

п.п.така като ходиш на мач с детето, и като се запее за съдията се обяснява на детето, какво е п.....раст = лош човек

smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Славия - 0899980494 / 028551014 / http://www.sokslavia.com

 

СС център - 028669043

 

СС Зона Б5 - 028291956

 

Академик - 0888958505

 

Бонсист - 0878 808 028

 

Балона до Студентски град, (60 лева на час), както и още един балон, който е до НСА (40 лева на час) - 0895 613886 (Илко)

 

Зала Христо Ботев - 0898 341260 - Стефан Колев

 

Спартак - 0897 888 363

 

Колодрум - 0889 84 34 84 / http://www.kolodrum.com/photos.html

 

ВТУ "Тодор Каблешков" .. Страничен вход - 0887 358 547 / 0897 884 747

 

 

Ей тези координати ми ги сподели един авер преди малко!

Ако някой има свободно време и желание, може да провери кога има свободен час! Аз в момента не мога - извън България съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

г-н Колев на Христо Ботев има и Вивателски телефон - 0878 106 257

Ходих при него в понеделник 50лв за студенти, за обикновени хора не знам. По-скъпо е, но може би и се наема за по-адекватни часове. На мен ми каза за студенти след 23.

 

п.п. В балон съм играл 2 пъти, повече в такова нещо не влизам и пари да ми давате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като ви чета найстина ще играете футбол през 2010г.- дано не го забранят с закон! smile091

какво толкова го уговаряте,казвате ден и час и готово.Ако не се съберете все толкова други желаещи ще намерите за играта.Важно е желанието. smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.