Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Форумен футбол?!?!?!?!????


dude_BG

Recommended Posts

като ви чета найстина ще играете футбол през 2010г.- дано не го забранят с закон! smile091

какво толкова го уговаряте,казвате ден и час и готово.Ако не се съберете все толкова други желаещи ще намерите за играта.Важно е желанието. smile004

 

То това е ясно ;) Въпросе че съм болен, като оздравея ще пусна минимум един час в седмицата. Няма седмица, в която да не играя ако съм здрав smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    16

  • dude_BG

    15

  • cenarius

    10

  • BlackPearl

    4

Най-много писали в темата

Не се отполява. През нощта като падне -10 градуса и през деня вътре не влиза капчица слънце, от където следва, че и в 5 след обед вътре пак е -10градуса. Вярно не духа, но какво от това. Вътре е хладилник, поне там където аз съм играл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се отполява. През нощта като падне -10 градуса и през деня вътре не влиза капчица слънце, от където следва, че и в 5 след обед вътре пак е -10градуса. Вярно не духа, но какво от това. Вътре е хладилник, поне там където аз съм играл.

това не е минус - при по-ниска температура на въздуха количеството кислород е по високо - не се уморяваш толкова бързо, като все пак се умориш, по бързо се възтановяваш и може да тичаш още, не се потиш толкова (за мен това е + , аз не искам да отсалбвам), а и ... тъкмо нема да се влачиш по терена, а ще тичаш и играеш активно, да се топлиш, а не да замързнеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се отполява. През нощта като падне -10 градуса и през деня вътре не влиза капчица слънце, от където следва, че и в 5 след обед вътре пак е -10градуса. Вярно не духа, но какво от това. Вътре е хладилник, поне там където аз съм играл.

това не е минус - при по-ниска температура на въздуха количеството кислород е по високо - не се уморяваш толкова бързо, като все пак се умориш, по бързо се възтановяваш и може да тичаш още, не се потиш толкова (за мен това е + , аз не искам да отсалбвам), а и ... тъкмо нема да се влачиш по терена, а ще тичаш и играеш активно, да се топлиш, а не да замързнеш :)

 

:smt017

 

Ибряяяяя бря бря бря! Спортист!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се отполява. През нощта като падне -10 градуса и през деня вътре не влиза капчица слънце, от където следва, че и в 5 след обед вътре пак е -10градуса. Вярно не духа, но какво от това. Вътре е хладилник, поне там където аз съм играл.

това не е минус - при по-ниска температура на въздуха количеството кислород е по високо - не се уморяваш толкова бързо, като все пак се умориш, по бързо се възтановяваш и може да тичаш още, не се потиш толкова (за мен това е + , аз не искам да отсалбвам), а и ... тъкмо нема да се влачиш по терена, а ще тичаш и играеш активно, да се топлиш, а не да замързнеш :)

 

:smt017

 

Ибряяяяя бря бря бря! Спортист!!!

да , спортист съм... ама тренирам друг спорт, дето хем е полезен за всики мускули, хем казат, че редновната му практика удължава живота smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Алоооооо! Момчета, ще се играе ли или да си взимам абонамент за фитнес?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз чакам с голяма надежда да се събереме ама нещо май футболното настроение си отиде... smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искате ли утре да се съберем някъде към 7 вечерта и да се уговорим, щото явно във форума нищо няма да направим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете място за срещата - аз бачкам в центъра, но не ми се ходи на север или запад - мнооооооого задръстване! Ако искате на НИМ - там си ни е познато на всички, а може и на ОМВ-то да напомпя топката и да се разгреем малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не сте събрали отбора - може да се включа като зашитник :) напред никъв ме нема (не че назад много ме има ама....)

 

на закрито съм играл на Р5 в Люлин (хладно е вътре ама става), Академик - преди 2 години - пак е хладно ама ставаше и при KIA - отзад в залата , май Бонсис се казваше - най-кофти от всичките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре.... Аз утре - 04.11.2009 в 19:00 съм на НИМ! Който има интерес към темата, да дойде да се уговорим - може и да отидем до някое от игрищата да питаме за часове или да прозвъним телефоните да питаме. Според мен уговорката очи в очи е по-реална от мохабети във форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще намина, да видим какво ще се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре.... Аз утре - 04.11.2009 в 19:00 съм на НИМ! Който има интерес към темата, да дойде да се уговорим - може и да отидем до някое от игрищата да питаме за часове или да прозвъним телефоните да питаме. Според мен уговорката очи в очи е по-реална от мохабети във форума...

и аз ша дода, може ако не мачле поне срещичка да се заформи на ОМВ-то отсреща :) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся да не се уплашите от снега, дето хвана? Поддържам си уговорката, дори и при -20 градуса и 50 санта сняг. Утре съм на НИМ в 19:00! smile129 smile124 smile114 smile147

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на НИМ се събрахме 4 (четири) човека! Иначе преди това имаше приказки кой колко бил велик и колко умения щял да показва.... Несериозна работа! Не ми се занимава повече, ако искате заключвайте я темата - да не хабим място... Отивам да си взема абонамент за фитнес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако от един такъв успех се плашиш колега и се отказваш от футбола smile048 В момента е най-грипната зима, която си спомням. В университета на гаджето се разхождали с маски - това никога не е било. Аз от 4 седмици съм на лекарства. Не знам защо изобщо някои хора си вярват, че ще се съберем 12 човека от форума за футбол от първия опит. Нека минат поне десетина срещи, в които 4-5 човека са от форума, после вече може да се мисли за 100% състав от шкода клуб :)

 

 

Ако искате чак толкова сериозно скачайте директно във форум лигата :)http://forumsleague.com/ Там да видим Skoda или VW

 

 

 

За тези които не знаят мнмого много накратко:

 

За да участваш са нужни: Форум, минимум 12 картотегирани играча, всяка седмица минимум по 7 играча. Като цяло е забавно. Има съдии, лекар, делегати. Формалностите са уточнени от хората, които събират парите, играе се на горе долу свестен терен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.