Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Форумен футбол?!?!?!?!????


dude_BG

Recommended Posts

Какво е това животно и има ли то почва в нашия форум?

Пак захващам старата песен..... Искам само да се преброим желаещите да играем футбол през седмицата в София! Ако сме достатъчно (9-10 човека и повече), да се захващаме с организация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    16

  • dude_BG

    15

  • cenarius

    10

  • BlackPearl

    4

Най-много писали в темата

Какво е това животно и има ли то почва в нашия форум?

Пак захващам старата песен..... Искам само да се преброим желаещите да играем футбол през седмицата в София! Ако сме достатъчно (9-10 човека и повече), да се захващаме с организация!

аз спортувам с едни познати сряда към 21.00 и неделя към 16.00

ако има предложения може да се включа

стига да несъм командировка някъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте още един, загубил съм форма, но ще е за удоволствие...

на стадион академик има зали, но трябва да се предплати за месец. Ще осигуря хубава топка.

Хайде да се съберем 10 - 12 човека, на 2 отбора по 5-6, и да ни стане традиция един път седмично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е айде де, айде, аз и в миналата тема писах ама много малко бяхме желаещите... Сега дано се съберем!

 

а междудругото точно сега отивам да поритам с приятели от 22h smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е айде де, айде, аз и в миналата тема писах ама много малко бяхме желаещите... Сега дано се съберем!

 

а междудругото точно сега отивам да поритам с приятели от 22h smile049

нема ли по рано бре, кво е това 22ч. аз по това време играя други спортове вече ... :oops:

smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега сме седем!

Давайте в тоя дух хора!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз играех футбол на следните места:

 

==== Студентски град =======

 

Бонсист: По принцип е зает терена и се договаряме за по-късни часове - нещо като споменатите по-горе 22. Цена на час е 60лв. По принцип има някакви намаления за студенти. Миналата година раздаваха брошурки, че с исик карта има 50% намаление. Аз имам такава, но не знам дали наистина важи, ще се опитам тези дни да разпитам.

 

Зала Христо Ботев: Преди 2 години ритахме веднъж/два пъти на седмица. Запазвахме залата за 30лв/час, но от миналата година нещо се прецака работата и искат 70лв/час. От 2 години не съм стъпвал в Христо Ботев, но не е лош терена - дъски.

 

Новите терени до хотел "Витоша" - 60лв/час. Ходил съм десетина пъти терена все още се държи, за разлика от този на Бонсист. Лично на мен най-много ми харесва там от терените в студентски.

 

Разбира се, има и безплатни терени, като няколкото терени в училищата в Дървеница, както и изкуствения терен зад кафе "Марсилия" в студентски.

 

===== "Центъра" ======

 

Естествено "Спортна София"

 

Има малки терени и голям терен. На големия се играе 9х9, а на малкия 5-5 или 6-6. Цените пак са по 5лв/човек горе долу. Лошото е, че там се играе форумната лига и терените са яко запазени. Преди обяд обаче няма никой. Преди 3 дни ритахме на големия терен получи се много добър мач, но срещата ни започна в 10 сутринта...

 

 

Тенис кортове "Атлас" или "Спартак" не мога да съм сигурен как точно се казва, намира се зад спортна зала Спартак. От 2 години там се провежда форумната лига. Наема е 40лв/час за лошото игрище (настилка за тенис на корт, става за футбол но е гадно) и 50лв/час за хубавия терен. Това са цени от миналата година, от тогава не съм стъпвал на тези терени smile027

 

==============

 

Това са местата, на които аз съм играл. Общо взето при желание се намира начин да се играе, но се рита след 22 час. Веднъж един таксиджия ми каза, че те са запазили акадамик за някакъв ден в 20:00 и други хора са им предлагали 500лв за да им вземат часа.

 

 

 

Това е от мен. Пак повтарям, при желание се намират далеч по-приемливи оферти за наем на терени. Желая ви успех на всички smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

ЛЕЛЕЕЕЕЕЕ ти си май професионалист бре ... ние кво да правим - да гоним топката и да я вадим от вратата ?!? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, нали каза,че си с два леви крака.....

Сигурно и третия е ляв smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, нали каза,че си с два леви крака.....

Сигурно и третия е ляв smile049

ами не точно ляв... ама с ляв наклон smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ще е приятна гледка 120 килограма да се търкалят към вас с риск да паднат мого смешно...Ма бих опитал. И да знаете че съм на принципа една атака-вратар,за поече няма въздух:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 Васе, изби рибата!

Ама ако играете на малки (хокейни) вратички- ще се избият да те вземат в отборите си! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте спамили уе! smile150 Ритането със средния крак ше се свири фал!

Събрахме ли се 10 човека? Колкото и зле да сме, няма да паднем от Кипър с 4:1...

Явно Cenarius е нашият човек, щото аз се сещах само за игрището на Бонсист. Ся трябва да се разберем за ден и час (ама тва тряабва да е бетон-сигурно за всички, че ще дойдат)! Най-трудната част!

Аз съм свободен всеки ден от понеделник до четвъртък, включително, след 18:00.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ще е приятна гледка 120 килограма да се търкалят към вас с риск да паднат мого смешно...Ма бих опитал. И да знаете че съм на принципа една атака-вратар,за поече няма въздух:)

 

Брато, и аз съм там някъде с килограмите (не съм се теглил скоро, щото ме е страх за кантаря), ама съм надъхан да изпотявам поне един път в седмицата! Останалото ше го наваксваме с фитнесче... smile131

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся трябва да се разберем за ден и час (ама тва тряабва да е бетон-сигурно за всички, че ще дойдат)! Най-трудната част!.

Това не е вярно. Винаги могат да се намерят един, двама или както в много случаи 6-8 човека ;) Идеята ми е, стига да има желаещи бройката винаги може да се допълни.

 

 

п.п. За протокола. Запознах се с правилата във футбола прреди 6 години. По неволя не можех повече да играя бадминтон и трябваше да се прехвърля някъде. Много дълго не можех да се науча да ритам топката в права посока (аз и досега не успявам в някои случаи), а по-активно играя от 2-3 години. Изключително слаб съм. Нито имам поглед над играта, нито давам точни пасове, нито имам някаква техника smile004 Важното е да се тича след топката, а не след цигарите и дискотеките smile049 Като се замисля гледам футболни мачаове от момента, в който Бербатов премина в Мачестър ;) Така че не ме бройте за някаква сила. Аз съм си абсолютния лайк smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале-йййй,каква компания се събира!Подозирам,че ще играете всичко друго но не и футбол!Единия с три крака,другите по 120кила,трети казва,че е важно да се тича след топката! smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз принципно бях приключил с футбола(контуия в коляното и от миналото лято Август до сега още ме държи :cry: ) , но ако се събереме шкодаджии бих се пробал без да се напрягам много.Тъкмо ще има и един "куц" в отбора :lol: Сега сериозно: наистина до преди това ритах всяка седмица по 2 пъти и ако наистина се събереме ме пишете и мен :D Свободен съм от понеделник до четвъртък след 19:00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... играя бадминтон ...

аз съм навит и за едно бадминтонче да ти кажа, любител на спорта съм, ама ще ти скъсам шортите smile001

 

п.п. ако има навити и за БАСКЕТ, може да ви науча на някой финт smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей шшшшшшшшш, темата е за футбол, зарежете федербалите и хандбалите и се стегнете! "Тука ше се рита" някой се изкряска! Имам предвид, че Cenarius е нашия човек, щот знае игрищата, няма значение нивото на умения и физическа подготовка... Тва ще си е един вид Тийм билдинг за форума. Изпотеното може в последствие да се наваксва с прилични количества Фанта "Хмел"....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.