Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На Мъри ордата....


dude_BG

Recommended Posts

Момчета, какво ще кажете за фиаското срещу Кипър? И има ли вече належаща нужда от свестен треньор, необвързан с Балканския полуостров?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, то тая тема е..... Всички са виновни, от държавата, която не е построила 1 площадка, през всички негодници, които направиха БФС частен бизнес, през негодния Мъри та да стигнем чак до бездарните, алчни, нагли и супер-ултра некадърни футболисти (червени, сини, турунджеви, пимбяни и всякакъв друг цвят). То ако можеше хем да си по чалгаджийниците в 4 сутринта, хем да играеш на световно значи всички щяхме да сме фусбалери-милионери. Като спрат да мислят за чалга и алкохол и започнат да наблягат на тренировките, тогава може и да е класираме за някой Мундиал 2030 в Папуа Нова Гвинея. Дотогава предпочитам да си гледам италианците и да си пия бира пред телевизора (ама язък, че всеки мач сме на стадиона, да ме пита човек с кой акъл).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се щеше да отида на поне един хубав български мач преди да ритна камбаната (сега съм на 26). По принцип съм си от Ботев (Пловдив), щот съм от Пловдив, ама не съм ходил на мач вече поне една година... Катастрофа е тва родния футбол... Вече не се и ядосвам, ами ми става тъжно. Закриват спортни училища, насърчават интерес към цигари, алкохол и чалга у малките деца, в училищата, който спортува се счита за загубеняк. Тъжно, тъжно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро бях на мач на Манчестър Юнайтед (за 3 месеца съм в Манчестър) - коренна разлика! Хората се радват, че отиват да гледат нещо смислено и красиво! На самия стадион атмосферата е страхотна (въпреки че никой не иска да пребие, намушка или прецака някого).

По принцип Англия не ми харесва по никакъв начин, но това е истински футбол, към това трябва да се стремят всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъри, ВЪННННННННННН, да вземе и Сираков.

 

Хора които един лев не са дали за футбола.

 

Не може да имаме такъв треньор. На къв се прави- на уравновесен и умерен човек ли.

Човей трябва да гори в играта- а той една и съща поза всекъ път. И на коментарите все повтаря така........ така.......

 

Явно трябва промяна. Христо Йовов пък (некадърника) днес в РИНГ БГ се изказа,че футболистите в Кипър едва ли не вземали повече пари от българските и живеели по-добре.

И това го казва глезльото от левски, на който нищо не му липсва. Само ламтят за пари.

 

Не ги е срам. Че пък как не се видя една сълза в очите на някой.

(въобще не харесвам Кр.Ронадо, но я си спомнете момчето как плака като отпаднаха Португалия)

Няма по-велико нещо да застанеш и да ти изпълнят химна на БГ.

Е как няма да ти даде сърце после да не се раздадеш (да умреш) на терена...не ми е ясно!

 

Мъка,мъка,мъка!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се щеше да отида на поне един хубав български мач преди да ритна камбаната (сега съм на 26). По принцип съм си от Ботев (Пловдив), щот съм от Пловдив, ама не съм ходил на мач вече поне една година... Катастрофа е тва родния футбол... Вече не се и ядосвам, ами ми става тъжно. Закриват спортни училища, насърчават интерес към цигари, алкохол и чалга у малките деца, в училищата, който спортува се счита за загубеняк. Тъжно, тъжно...

 

Няма да забравя времето,от 1985 до 1989год., бях ученик в строителния техникум в София,много близо до Народна армия и националния стадион,когато гостуваха на ЦСКА, пловдивските отбори,особено Ботев,стадиона беше пълен и имаше поне 10хил.пловдивчани и ставаха велики мачове!

Сега на "Армията", при домакинствата зорлем се събираме 2-3хил.,да не говоря, че не смея да заведа дъщеря си на мач в София!

Само преди 20дни бяхме в Лондон и ходихме с жената и детето на Стамфорд бридж на Челси-КПР,мач от Карлинг къп и на стадиона беше истински празник,хора от всякакви възрасти,инвалиди,супер организация.След това как да ти се гледа български футбол! :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aве ей чорбари,не съм гледал мача щото националния няма и да го гледам повече,ама едно съм сигурен - Ако е играл Бербатов,пак само се е разхождал! smile001 smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз път се изложи! Бербо се поразходи, поразходи па вкара гол! Ако и останалите бяха направили така нямаше да ни бият с 4:1! BTW те головете бяха от безумни грешки на отбраната. В единия случай топката мина ПОД крака на защитника при удар (май по-скоро центриране!) от 50+ метра ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то националния е като Бени Хил бре!А Бербатов 100% са го целили него и случайно е влязла от рикушет! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,моля,кибиците да не изказват мнение! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 464 фенове на националния отбор са платили от 4 до 10 лв. за билет, за да видят на живо световната квалификация с Грузия на националния стадион снощи. Двубоят завърши с победа за България 6:2.

 

"Направо не е за казване колко билета са продадени. Приходите от тях са точно 2530 лв. Тези пари не стигат дори да платим наема на националния стадион", коментира финансовият директор на БФС Тодор Пеев пред "Дневник".

 

Ей до тук я докараха хубосниците! Иначе аз бях един от 464 останали хардкор ненормалници дето мръзнат на стадиона на тъпи мачове. В интерес на истината беше доста забавно, мача беше супер весел. Кога ще видиш 8 гола в 1 мач и то повечето бяха доста красиви :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее нали темата е за националния да не подкарваме кой син, кой червен. Трябва да има някаква промяна не може да продължаваме да берем такъв срам :smt0344 Да падаме с разлика от някви малки островчета. Смятам, че и Мъри и Наско трябва да си подадът оставките( това си е лично мое мнение). Нужна ни е някаква промяна имаме доста добри играчи, а се излагаме като кифладжии- СРАМ за всички почитатели на футбола.

А относно превъзнеслите се господа от червеният клуб, ще им кажа само да не избързват с заключенията, тъй като всички помним как се стопяват 9 точки разлика. Пилците се броят на пролет \:D/ ( сажелявам, че и аз се отклоних от темата, ама нямаше да имам мира ако не го бях написал :D ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам с 2 ръце националният отбор да се разпусне!

"Боже,колко мъка има на този свят ,боже"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то май наистина по-добре да няма национален отбор, отколкото да гледаме такива резили и после некви леваци да ни се присмиват! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.