Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 2 1.9 TDI-PD


bukich

Recommended Posts

Здравейте колеги,

След дълго гледане, разглеждане и мислене от днес официално станах член на вашия клуб :)

Взех си Октавия 2 1.9 TDI-PD (09.2006 купена от Еуратек) елеганс ниво на оборудване на 105000 км.

Остават още малко документи да се оправят и съм готов, но вече и се радвам и си я карам с кеф.

Поздрави и късмет на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Добре дошъл, и със здраве да си я караш без аварии!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве да си я "търкаляш"! Тъй като имам кола със същия двигател ще останеш приятно изненадан в съотношение вървеж-гориво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Коце, ша черпиш! Па и в неделя сбирка има! Да не пропуснеш, че ша стане лошо smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още един зарибен! :mrgreen:

Добре дошъл и да си я караш със здраве! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги за добрите думи :)

 

В София съм тук си работя.

Иначе колкото повече я карам колата толкова повече и се радвам.

Прехода между бензин и дизел още го свиквам (старата ми кола беше Opel Astra 1.4 бензин), но ще стане.

 

PRR ще почерпя то е ясно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.