Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с централното заключване от вътре - ремонт къде????


Grace

Recommended Posts

Сладури, пускам тази тема от името на мой познат, който има следния проблем:

 

Копчето на централното на шоф врата от повече от година не му работи. По-конкретно - работи когато ключа е на таблото но не е на контакт, но само ако човек задържи копчето натиснато за 4-5 секунди. Когато е на контакт или запален двигател - не работи въобще!!

 

Грешката, която му изкарва е:

 

01358 - Internal Central Locking Switch: Driver Side (E150)

27-00 - Implausible Signal

01358 - Internal Central Locking Switch: Driver Side (E150)

29-10 - Short to Ground - Intermittent

 

Проблема обаче гарантирано не е в самия блок с копчета - проверявано е и пробван с блок от друга кола. Т.е. проблема се крие някъде нататък по кабелите или комфорт модула...

 

Вратата той не се осмелява да я отваря сам, а майстора, при който е бил и също е стигнал до там, че проблема не е в копчето също не я е отварял....

 

Въпроса е къде може да иде да му го видят това нещо (в София)??

 

Идеята е, че трябва да е човек или място, където се занимават с електроника и ел. инсталации на коли и така, че после да не се окаже, че не работят и ел стъклата и вратата му скърца от потрошени щипки.....

 

разбирате ме...

готов е човека да си плати ама да му се свърши работа професионално!!

 

Моля за информация smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам... това ми прилича на кабелния сноп дето влиза във вратата да започват да попрекъсват жиците точно където влизат във вратата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам... това ми прилича на кабелния сноп дето влиза във вратата да започват да попрекъсват жиците точно където влизат във вратата.

 

Попитах... - погледнал го е още тогава това, но снопа поне външно изглеждал като нов...

 

Къде се занимават с такъв род проблеми? Едни казват - алармаджии, други казват ел. сервизи... :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, най-добрия съвет който мога да ти дам, това е Еуратек, да търси Стани жичкаджията. Аз имах други проблеми с разни кабели и прочие, ходих къде ли не. Няколко човека ми казаха за него и аз накрая отидох и се убедих, че е Бог на Шкодовите кабели. Буквално тоя човек знае кажи речи всички проблеми възможни по ел. инасталациите на нашите Шкодички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Grace" - Не знам защо, но ми мирише на бъгав комфорт-модул (не на цигари ;) )..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам "колежка" ли си ....,"колега" ли си...,ама си много компетентна(eн)! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да те посъветвам да се свържете с потребител vaskoto1 от VW форума!

Пича е цар по ВАГ - автомобили! На мен ми прави две от вратите на Пасата(имат едни проблемни микроконтактори, за ремонта на които е необходим отварянето на вратите). Пипа много внимателно и професионално! Има и ВАГ-ком и ще може да види какви грешки дава!

телефонът му е: 0889278345

П.П. Мисля, че Боби беше ходил при него също беше останал доволен!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мЪлчи, бре, заядливец, smile001 навихме я да идва на срещите, за ко ни е снимка smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Е нали е в Германия бре!Как ще дойде?!!!!

 

A тебе кой те излъга та лъжеш и другите... развален телефон smile001

 

Мерси на всички включили се!! Предадох инфото нататък smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам "колежка" ли си ....,"колега" ли си...,ама си много компетентна(eн)! smile048

 

хм...прочети тук и ще се отговори на въпросите ти - viewtopic.php?f=8&t=13262&p=141930#p141930

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.