Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой ще ходи ли на Таря?


NightSpirit

Recommended Posts

Има ли фенове на Таря Турунен? Някой ако ходи на концерта да пише. Търся си компания, че баш фена нещо го е закъсал здравословно.

 

P.S.: Гога, да се оправяш бързо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тео, изгълтах една шепа с хапчета и смятам, въпреки всичко дойда :smt017. Сърце не ми дава да пропусна просто :). Надявам се да устискам до края на концерта. Ще ти звънна по-късно да се разберем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са истинските фенове. Аз така миналата година пропуснах и до сега ме е яд. Ще се чакаме там smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях миналата година, струва си...

 

Вчера беше в пъти по-добре от миналогодишния концерт. Вярно, в по-малка зала(която за сметка натова се пръскаше по шевовете), но публиката беше уникална smile048. А всички на сцената, не само Таря, се раздадоха до край smile126. Догодина пак smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.