Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

София-Търново-София

joeless

Recommended Posts

В петък пътувам към търново, оттам насам - в неделя... Ако някой има да праща нещо натам, или пък да получава насам.. или пък има пътуване в някоя от посоките - да свирка. Свободни са ми ТРИ места и половин багажник...

smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три колежки от Софииският ни офис ще ходят на кастинг за адреналинки в Търново.Ще ги вземеш ли? smile091 smile091 smile091 smile091 smile091

Сори за спама,ама тъкъв съм си(Искрен го каза) smile027 ,абе лафче да става............. smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, аз предлагам поне.. а вие защо си мълчите като г..ве като пътувате? И какво значение има в каква кола? Ти като не си в шкода, какво, повръщащ ли? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Три колежки от Софииският ни офис ще ходят на кастинг за адреналинки в Търново....

лелеееееееееееееееееееее тия трее са мноу зле - ми чИ той кастинга прИключи отдавна бая ... хихихихихихихихихихи smile091 smile091 smile091 smile091 smile091

smile001 smile035 smile001 smile035 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо,като отиваш към Търново вземи една 120ка и да ходим да избухваме някъде! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее... ако можех да си го позволя, досега да съм си взел ПАК 120-ка... ама ... ей на ... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее... ако можех да си го позволя, досега да съм си взел ПАК 120-ка... ама ... ей на ... smile049

"Ни съ прей!!!"

smile050

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве мноо добре знайш - "АЗ-ПРО-СТО-НЯМАМ-ПА-РИ!" smile091

Ааааааааааааааааааа-а-а-а-а-а - не мо'е така. Да говориш с началниците да ти вдигнат заплатата :evil:

(игатьи спама, майкоуу-у-у-у-у-у)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветистите обяснения са премахнати, ползвайте функцията ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, що тъй ни затри хубавия спам тука.. smile021

Някой ще се престраши ли да пътува или да праща нещо, все пак? Не хапя, чужди булки не натискам, и от пратките за колеги не пипам smile091 smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.