Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Инфо за преден капак


v-georgiev

Recommended Posts

Здравейте колеги,

днес претърпях ПТП с моята О1, което за съжаление прати в забвение предния капак и решетката.

Всъщност, капака е само е сгънат леко в средата, но по мнението на 2ма добри тенекеджий трябва да търся нов. И то не от магазин - били тайвански и не дотолкова качествени, а от автоморга. А и ме убедиха, че така ще стане и по-бързо, което също е важно.

Ще съм благодарен на всички, които помогнат с информация къде бих могъл да намеря - телефони, e-mail или www адреси. Обикалянето по моргите не ми е любимо занимание (а и сега без кола е доста кофти), така че поне да отида там, където със сигурност има ...В и около Плевен едва ли ще намеря, разчитам най-вече на хората от форума.

Предварително благодаря.

 

...със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам за случилото ти се,за съжаление е много далече Варна,където зная къде има...разчитай на колегите от София,мисля че няма да е проблем да намериш

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си намериш капак в София,мога да ида да го огледам и евентоално да ти го изпратя ако е читав !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По моргите по Околовръстното почти съм сигурен, че ще намериш

 

Виж и това, но не е в София:

http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?top ... f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите! Особено на Skoda 105 RS, който любезно предложи помощта си!

Да, прави сте да се чудите как така само капака и решетката, а фаровете здрави ... ситуацията беше по-скоро комична, отколкото трагична - един млад шофьор ме изпревари доста рисково с висока скорост, нагази в тревата с левите гуми, отсече ме отпред, след което се панира, и наби рязко спирачка. Аз влязох с почти нулева скорост под неговата задна броня, но за съжаление достатъчна да се огъне капака,... той понесе удара. За 20 години шофиране не ми с беше случвало нещо по-тъпо!

Благодаря отново на всички, с ваша помощ ще намеря!

 

... със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, съжалявам за нелепата ситуация и че зарад една глава зелена си пострадал и ти с твоята кола. За капака, звънни тук http://cars.bg/u9844 и виж дали не могат да ти помогнат. Успех и дано не ти се случват повече подобни или други премеждия.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търси ок на части в cars или в mobilen. правилно са ти казали, че кит на капак трудно се задържа, а и трудно ще ти го направят перфектно гладък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pow, благодаря за линка, ще звънна да питам! Raktak - търсих, и се намериха един/два... На повечето в mobilen капаците и решетките са продадени. Но явно това ще е начина.

В сряда/четвъртък на Симеоновско шосе чакат една англичанка, ще се опитам да я видя, или ще помоля колегата Skoda 105 RS.

Ето това се казва помощ от форума!

Благодаря, и със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за невежеството, но ... да питам: нали всичко преди фейслифта би трябвало да става, без значение комби или седан? И коя година точно чехите спират това купе?

 

... със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.