Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съвет эа нова фабия


vlado87vd

Recommended Posts

лично съм го пробвал на магистралата за варна и вдигна 260 км/ч при това ги държи и не вярвам твоята да вдига толкова а6 нямат ограничител на скороста като кю 7 или а4 пример от личен опит= търговище-варна 3 светофар на макдоналдс = 32 минути доста добре смятам(средна скорост 195-200)

smile188 Търговище - Варна = 125км, за 32 минути е повече от 230км/ч средна скорост. И то по път, който 1/3 не е магистрала :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тук да не може да караш току така а път дето не е магистрала много време с над 180-200 к.Аз бургас созопол 2 ленти и с кола 350 коня пак ми трябваха за 30 км около 10 минути,а може и малко повечко.Излиза,че ти може да го вземеш за 5.Но можв в бг може всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз със такива големи скорости не карам

имах в предвид гонка на километър-5 коли ще ти направя-минимум

на 400 ако тръгнем от място...не знам дали ще те бия толкова убедително ако е а4,но от летящ старт на 1-ва или на 2-ра МНОГО ЩЕ СЕ УЧУДИШ КАК НЕ ТИ ВЪРВИ КОЛЦАТА

мойта кола има 200 коня още на 3250 оборота чак до 4500,а на твойто макс.мощност е при 4200

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи отностно скороста беше така търговище шумен средна скорост 190 200 км/Ч а на магистралата 250-260 км/Ч бързах изключително много трябваше да нося едни документи спешно след това повече не съм го правил и аз по принцип не карам много бързо но тогава се налагаше.bega4ka не искам да те обидя на тема кола може и да ме биеш но не се знае докато не пробваме нали така(а6 може да изкара нещо от ръкава)както се казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи отностно скороста беше така търговище шумен средна скорост 190 200 км/Ч а на магистралата 250-260 км/Ч бързах изключително много трябваше да нося едни документи спешно след това повече не съм го правил и аз по принцип не карам много бързо но тогава се налагаше.bega4ka не искам да те обидя на тема кола може и да ме биеш но не се знае докато не пробваме нали така(а6 може да изкара нещо от ръкава)както се казва.

естествено smile027

п.п. и тука оспамихме яко пак smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купихме си преди 1 година фабия 2 1.6 16 в да ти кажа много съм довелен добре върви незнам защо но ми се вижда малко тромави4ка ина4е дърпа добре а и все пак грам дефект не е дала така че няма да съжаляваш купи си 1.6 16в СПОРТ отбелязвам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз имам 1.6 16в на 7800 км поръчкова спорт пакет наистина е мн добра кола но на мен ми е малка като нова съм я плащал 29000 10.10.2008 г и я продавам 23000 лв и търса до момента не е дала дефект а за градско си хар4и така си е но извън градско разхода и е 5-6 като си я настъпвам де 15 джанти с нови зимни и летни гуми пакет пушачи преди 10 дена смяна на масло всички екстри без кожен салон има климатик двузонов регулируем на температура .. в гаранция с възможност за удължаване на гаранцията даже ако не се лъжа мисля че това е е единствения мотор засега който не е дал дефект смисъл от новите..сив металик аве виж във еуратек пакет спорт всичко което го има вътре го има и във моята шкода така че ако имате интерес пишете ми на лична пращам снимки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите ами изглежда че немога да платя ке6 новата шкода неработя в българия лесно ли се урежда на лизинг какви са изискванята за лизинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз до сега не съм имал Шкода но така да се каже уважавам много тази марка и в момента се чудя дали да си купя новата Фабия и поради кинтолипсис се налага да се огранича в оборудването и тя да е Basic. Моля Ви се някой от вас който има такъв клас Шкода и има наблюдения относно двигателите (по специално ме интересуват 1,4 TDI-PD / 51kW

и 1,2 HTP / 44 kW)да ме информира какво представлява! Доста е орязана откъмто оборудване но няма как!Мерси предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега моята шкодичка е точно такава, бейсик, 1.4 с малкото киловати 51 и да ти кажа екстра си е за града, разхода е супер, добре се представя и на магистралата, много доволен съм и от парното, не знам друго ако те интересува питай :)

 

П.С - колата след няколко дена става на 1 годинка smile159

П.С2 - колега препоръчвам да видиш колите на склад в сайта има отстъпки http://abs.euratec-auto.eu/Public/home.aspx и не забравяй че ако се спреш на бензинка можеш да й сложиш фабрична газова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако междувременно намериш някоя съборетина за връщане ще ти я платят 2500 лв. :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз точно това щях да добавя, но колегата ме изпревари. Промоцията важи за 250 автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то аз имам такава съборетина и точно заради това цената ми излиза доста прилично около 14 500 за нова Фабия само че с двигател 1.2 HTР 44kW и е с 3 цилиндъра.Честно казано до сега мисля че не съм карал кола с 3 цилиндъра. Ако може колегата със Basic-a да ми пратиш някакъв скайп да те питам по конкретно някои неща който ме вълнуват :) Багодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами какво стана с моят въпрос некои дали знае.

 

здравеите ами изглежда че немога да платя ке6 новата шкода неработя в българия лесно ли се урежда на лизинг какви са изискванята за лизинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехо никои ли незна за лизинга в ет

 

Ами ако си напишеш поста на български, а не на негово подобие, може и някой да ти обърне внимание :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извиняваи колега тъкмо се прибрах от работа бях гладен и изядох една буква

 

а сега да видим дали знае некои нешто за лизинга, мога ли да я взема на лизинг след като не се водя на работа в бг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извиняваи колега тъкмо се прибрах от работа бях гладен и изядох една буква

 

а сега да видим дали знае некои нешто за лизинга, мога ли да я взема на лизинг, след като не се водя на работа в бг

 

Дали проблема е в едната буква? :-k

 

Като отидеш в ЕТ никой не те пита нито къде работиш, нито къде живееш. Т.е. можеш да я вземеш на лизинг. Друг е въпроса дали можеш да излезеш с нея в чужбина. Там има повече ограничения. Или да си надвнесъл 6 вноски (примерно) или да си си плащал в срок вноските за последните 6 месеца (пак по спомен). Иначе не ти издават пълномощно и зелена карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лизинга: -=ЦЪК=-

За излизане в чужбина: Няма проблем стига да си коректен с вноските. Казвам го от личен опит.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За лизинг искат само шофьорска книжка и лична карта. Аз по времето когато вземах моята, нямах и един час трудов стаж по документи. Никой за нищо не те пита, стига да си плащаш. Нито пък чакаш да те "одобряват" /моя договор го сключих за около два часа, което включваше избирането на екстри и четенето на самия договор/. Общо взето, даже и сешоар е по-трудно да си купиш на лизинг, отколкото нова Шкода. :)

За излизането с колата в чужбина вече не знам каква е хавата, не съм пробвал все още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.