Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съвет эа нова фабия


vlado87vd

Recommended Posts

эдравеите ре6их да си вэема нова кола какво ште кажете эа мотора 1.6

с ръчни скорости това да нее VW-ов мотор а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, "Шкодови" мотори няма от около 15 години! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поразгледах auto data и видях че голф го има този мотор golf 1998г 1.6 16v

нали и шкодата е 16 клапана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поразгледах auto data и видях че голф го има този мотор golf 1998г 1.6 16v

нали и шкодата е 16 клапана

 

Доколкото знам не е 16. Колата като цяло е хубава, за този мотор се говори, че харчи на градско, но за сметка на това, на това купе върви доста прилично. Ако ти трябва вървеж и по-малък разход помисли за 1,9 TDI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за икономии немисля а и от дизела сам силно стресира от страна на помпа и турбо за това че са вече като консуматив работя в гараж и сам им гледал проблемите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете ми този мотор 1.6 16V 77KW 105к.с. С два вала ли е нагренажен ремък пълна инжекция алумин. блок?

 

това ме интересува мерси предварително на всички

може скоро да се присъединя към CLUB SKODA :)

 

Edit:Blackpearl: Редактирах ти поста. Прочети правилата и пиши грамотно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.2 tsi за поло ще го има в бг от началото на идната година, иначе наистина изборът му е перфектен за поло-прилично нисък разход и добра динамика. Подкрепям с две ръце, отделно новото поло си е красавица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАЖЕТЕ МИ ТОЗИ МОТОР 1.6 16V 77KW 105k.c С ДВА ВАЛА ЛИ Е С АНГРЕНАЖЕН РЕМЪК ПАЛНА ИНЖЕКЦЯ АЛУМИНИЕВ БЛОК ?

 

 

това ме интересува мерси предварително на всички

може скоро да се присъединя кам CLUB SKODA :)

 

1,6 16V/77KW/ - Petrol engine, inline,

liquid cooling system,

DOHC, transverse in front. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторчето май ми допада \:D/

 

EDIT:Blackpearl-колега, редактирах ти поста /отново/. Прочети правилата, писането с големи букви не се толерира.

Всеки следващ твой пост в разрез с правилата...ще се трие без предупреждение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е 1.6 16в и е доста добра машинка а относно голфа 1998 г та двигателя е 1.6 16в ама 101 к.с. а шкодата е 105 к.с.няма да съжеляваш ако я вземеш с този двигател.доър пъргав и не гори много нито градско ито извън града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mihael nikolov има голф и бора след 1998г с този мотор но в мобилето са много редки.

разгледаи мобиле

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така като гледам може и да е същия но има разлики и много недей да гледаш мобилето че има много измами там от опит знам.бая пъти сме купували коли от там и след огледа ходим за друга кола щото не излиза така както е на обявата(лично мнение без да искам да обидя някой който си е продавал колата там и аз съм продал 2-3 коли през мобилето но не съм търговец на коли да лъжа а те почти винаги го правят)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз го видях парво в auto data 2004 и после се разтърсих в мобиле

а на 101кс пише rs

няма значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме качеството хубаво ли е подредено моторчето. ако скокнат четирима по ячки човека как ште се отразят на този 1.6 дали ште му е тежко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе добре си върви с 4 или 5 човека само малко шумен става над 150 -160 км а на 200 е с 5600 оборота ама иначе върви си доста добре все едно караш 130 коня кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе добре си върви с 4 или 5 човека само малко шумен става над 150 -160 км а на 200 е с 5600 оборота ама иначе върви си доста добре все едно караш 130 коня кола

ей супер сте все едно 130 коня smile126 :lol: мойта е 100 ма върви за 200 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе добре си върви с 4 или 5 човека само малко шумен става над 150 -160 км а на 200 е с 5600 оборота ама иначе върви си доста добре все едно караш 130 коня кола

ей супер сте все едно 130 коня smile126 :lol: мойта е 100 ма върви за 200 smile091

ха,ха-еми зависи с какво ги сравнявате....то и мойта е 210 коня ,ама върви като за 390....щото върви колкото най-новата S500-З88коня е

гледайте и кирограмите все пак,диапазона на оборотите и мощноста.... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata имам предвид че като я вземах от софия ходихме с баджанака с неговия хюндай соната 2.0 130 к.с. и на връщане по нищо не му отстъпвах на пътя а относно хихикането не ви знам колите по колко коня са и колко си мислите че вдигат така че аз просто казвам нещо което съм изпробвал а ако искаш гонка може някой път да те пробвам с нашата а6 3.0 тди 224 к.с. да видим дали е 200 к.с. твойта(това е базик)много поздрави на всички и не ми се обиждайте ако има за нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mihael nikolov-това ха,ха-го сложих просто така...Не съм искал да те обиждам и още по малко да се присмивам.Съжелявам ако така се е приело. smile027

А за 30-тди-просто ще бъдеш МНОООГО ЛОШО РАЗМАЗАН ДОРИ И ДА Е ЧИПНАТ

само старта ще ми вземеш и след трета като спра да вътя гуми и надуе -направо щи отвея шапката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично съм го пробвал на магистралата за варна и вдигна 260 км/ч при това ги държи и не вярвам твоята да вдига толкова а6 нямат ограничител на скороста като кю 7 или а4 пример от личен опит= търговище-варна 3 светофар на макдоналдс = 32 минути доста добре смятам(средна скорост 195-200)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.