Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Знаем английски език :D


fatrat

Recommended Posts

Е колеги,искам да ви покажа на какво се натъкнах.

http://pics.data.bg/albums/5697/others/ ... 1/dsc00002

http://pics.data.bg/zoom/albums/cdfd6d2 ... 7c2c95fa95 прилагам ви 2 снимки!

Вчера ми се ядеше нещо сладко,и си зех паста Густо със Srawberry (Strawberry т.е ягода!)

Както знаете,това нещо се изнася и в други страни! smile168 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, въщност може да не е точно ягода ?! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, въщност може да не е точно ягода ?! :-k

няма начин.От страни има ягоди нарисувани.Мога да ви ги снимам!

Виж на първата снимка от дясно! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е ГМ ягода, пише се различно, затва и името така излиза. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В абсурдистан всичко е възможно. Примерно продажбата на радиатори ... на килограм smile048

post-203-138453122498_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много крайни ми се виждат коментарите. Ироничното заглавие "знаем английски език" и "абсурдистан" на Пепи ми идват множко. В крайна сметка това е само една елементарна печатна грешка, която няма нищо общо с грамотност или държавата ни. Сбъркал и недогледал е този, който е правил опаковката/етикета, проспал е и този служител, който е приел поръчката. А пък производителя явно си е затворил очите за партидата, което пък не говори добре за него. Разбира се, недопустимо е да се правят подобни грешки, ама чак пък да ги определяте по горните начини... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли,

 

"абсурдистан" беше използвам малко иронично smile049 А етикетчето не беше грешка. Отиди в Кауфланд и ще се убедиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не съм казвал за държавата ни. Вие пак ме изкарахте все едно.... Просто исках да се пошегувам.Ами съжалявам тогава за спама! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за държавата беше към Пепи, написано е пределно ясно към кого за какво се обръщам. Ама като се четат постовете отгоре-отгоре така се получава... За което вина немога да нося...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грамотноста е на ниво! Който не вярва да иде на догодина на плажа в Созопол и да си поръча pancake with copper smile048 smile091 .На мен и на дъщеря ми ни харесаха smile056 На жена ми и на нея й харесаха... особено след като я успокоих- яж,яж, не са с копър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По морето е пълен абсурд нашият английски :D Преди 2 години бачках на Слънчев бряяг и бях изпаднал в тих ужас отнивото на което се говореше английски там. Около нас имаше мноо сергии и т.н. и ние си водехме един тефтер с изцепките на колежките около нас. Сега се сещам за една от тях. Зад мен имаше миниголф. Там цената за възрастни беше 10 лв, за деца 6 лв. При което един англичанин дава 10 лв на колежката за да играе сина му, а тя трябва да му върне нали там 4 лв.. при което обаче тя няма и съответно е обръща иму вика: Please give mi one levZZZZ, да ви върна пет!!!!!" smile091 smile091 При което човека като гръмнат, а ние отпред се смазваме от смях.

Те там не знам дали сте играли миниголф, нокат си платиш и ти дават едно табло да пишеш резултата... :D и тук дойде другата изцепка на тая същата..седа аз и си пуша и отзад чувам един чужденец и вика: "Excuse me, can you give another sheet of paper, please", При което оная като става и като почва да му крещи: "Как не те е срам? Простак такъв тука с детето си дошъл за ЛАЙНА (shit) ми говориш, при което ние отвънка пак smile091 smile091 smile091 и тя ми вика на мен "Кво се хилиш па ти бе, не го ли чуваш как ме обижда тука!!" И аз се опитвам да и обясна, че човека иска лист хартия(sheet), а оная:" А да бе да аз знам английски. тоя току що ми каза че съм лайно!!" smile091 smile091 Казвам ви честно за 3 месеца се попиках да се хила на тая, а и на всички други около нас, щот те знаеха всичките точно толкова английски колкото и тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само няколко примера от един колега:

 

I think no need more users.

I can’t to discuss ...

As i see reboot on cb1, but we need reboot of cb2, could you reboot another server please.

Problem is repaired

Please check the weather under cover.

I promise her that here we dont will made changes ...

 

Мисля, че тези са достатъчни smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата от печатна грешка доби съвсем друг характер... Както и да е, нали е интересно. В тази насока, преди 2-3 години на Боровец един пич обикаляше с чорапи за продан и викаше "сокс бите" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ми звучи като един наш старшина от заставата на сега вече македонската граница. Хванали един нарушител германец (ГДР) и старшината го пита "Куда си трагнал бе ке ти е..ем макята!?"

А иначе за Българското черноморие - НОУ КОМЕНТ!

012137390.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се отвори дума за нашето мило родно черноморие вижте колко езика владеят продавачите на царевица по плажа http://www.vbox7.com/play:d6ea6408 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.