Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спирачен апарат


InFeRn0

Recommended Posts

Трудно се намират, иначе мисля,че беше около 50-60 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов, но това бяха цените преди 2-3 години !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за какво ти се налага смяна на спирачен апарат?

Там се сменят гумичките. Евентуално тръбичките и буталцето. Друго има ли какво да му се счупи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай си един втора ръка и си ти! Може превантивно да смениш гумичките и буталцето (ако случайно решиш да използваш старото)-щом ти е създало ядове при прибирането в супорта вероятно е със грапава и корозирана повърхност, вследствие разкъсан маншон, поне при мен беше така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай си един втора ръка и си ти! Може превантивно да смениш гумичките и буталцето (ако случайно решиш да използваш старото)-щом ти е създало ядове при прибирането в супорта вероятно е със грапава и корозирана повърхност, вследствие разкъсан маншон, поне при мен беше така.

 

 

Вече го взех и следва монтиране smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.