Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за или против Brembo


mihailstoianov

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да си купя дискове Brembo но се чюдя дали си заслужава инвестицията.

http://www.brembo.com/ENG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Brembo си е марка. Принципно се чуват добри думи за тях ... ако не са менте (то за всяко нещо е така). Но ако очакваш някаква драстична разлика в сравнение с оригиналните се подготви за разочарование. За целта трябва и апарати да сменяш и сие. Мен като ми дойде време за смяна на накладки ще сменя и дисковете и най-вероятно ще е с Brembo. Но още има време smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям казантото от Пепи.

Дали ще са ЕБЦ,Цимерман,Брембо,Mинтекс и тн.

Най-важно е да имаш добри апарати. Ако примерни не сменяш апаратите (с по-големи) -еднобуталните каквото и да ги правиш ( и със супер накладки да си) няма да има такава огромна разлика.

Аз си смених дисковете + накладки -има разлика разбира се.

Но по-голяма разлика ще усетиш след като смениш апаратите. Тарокс са добър вариянт-по-скъпи са,но.....

Иначе вземаш от някое Ауди и тн само сменяш с по-големи дискове и супорти :)

Иначе- дисковете...... едва ли има толкова голяма разлика какви ще вземеш. (лично мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за брембо но оригинално си заслужава но засъжаление 99% от бг пазара е залян с ментаци и за 5-10хил км се кривят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за брембо но оригинално си заслужава но засъжаление 99% от бг пазара е залян с ментаци и за 5-10хил км се кривят

:smt017даже 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакво предложение какво да взема но същевременно и цената да е сносна понеже от ЕТ ми искаха 120лв за диск оторизирания дилър на brembo 100лв и ако някои може да прати каталог на някоя по подходяща марка.Дисковетеми са 288мм.Благодаря на отзовалитесе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни в И-бей- има доста интересни оферти.

Ако не ти се занимава- взимай оригиналните дискове за Шкода?

Ако пък не ти се дават 240лв- на разумна цена ще ти дам моите дискове свалени от Фабията!

288мм 5х100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или ще вземам ново или нищо.Пиготвилсъм към 400лв за дискове и накладки така че ще се поровя малко.и мисля да порачам нещо от EBC испитани са не не шкода на нисан ама са много добри даже преди малко сам се убедих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добрите ЕБЦта са нарязани.

Съветвам те да търсиш надупчените.... понеже нарязаните направо изяждат накладките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих brembo зимата. Говорим за дискове - предни. Накладките, които ми препоръча моя майстор бяха ferodo. Тази комбинация се оказа доста прилична и съм доволен от спирането. Не мисля, че се е променило обаче. Т.е. - съгласен съм с колегите, изказали се по-горе, че за подобрение на спирането ти трябват други спирачки...най-общо казано. Карал съм около 10К с тях - няма проблеми, кривене, свирене... С 2 думи - доволен съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.