Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПОМАГАЙТЕ !!!


PSYHO

Recommended Posts

Здравейте на всички. Аз най-накрая успях да се логна в сайта ни....имах некъв проблем и седях кат страничен наблюдател :smt0344

Имам въпросче на което силно се надявам можете да ми помогнете. СПЕШНО трябва да си сменя задния тампон на носача. И под спешно имам предвид още утре сутринта евентуално. Кажете ми къде за бога има сервиз в София който да работи в Събота, само че ми трябва някой дето знаете че имат преса в него, защото който не знае този тампон се набива с преса :)

Благодаря ви отсега и чакам предложения :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Raktak Благодаря ти за "компетентното мнение", но друг път можеш да си го спестиш. Работят всички сервизчета не ми помагаше, както и да е де слава Богу има и нормални хора които ти казват при кое точно "сервизче" да отидеш и проблема е решен.

Темата може да се заключва smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Raktak Благодаря ти за "компетентното мнение", но друг път можеш да си го спестиш. Работят всички сервизчета не ми помагаше, както и да е де слава Богу има и нормални хора които ти казват при кое точно "сервизче" да отидеш и проблема е решен.

Темата може да се заключва smile149

пак заповядай. трябва да си намериш постоянен майстор, а не да "прелиташ" от майстор на майстор. накрая няма да си спомняш, кой какво ти е бъзикал по колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Raktak донякъде мога да се съглася с теб, но съм се убедил, че вече е трудно да намериш майстор който да разбира и да е добър в почти всичко от което имаш нужда, в същото време да има целия необходим инструмент ( пример в случая преса) и в същото време да работи в удобно за теб време, в моя случай Събота :) Затова се обърнах да попитам конкретно за сервиз с преса. Колегата каза Еуратек. Да единия от приемчиците ми е личен приятел. Обадих му се и той ми каза такава сума от която ми настръхна косата. Колата ми не е гаранционна, съответно не виждам защо да ги давам тези пари. Първо има далеч по–кадърни майстори от тези там, второ същите са и по–евтини. И пак ти казвам, че има майстори които са добри в едно, други в друго. Баща ми е майстор от 30 години, но да кажем не се нае да ми смени съединитела като ми се наложи. Той ми каза : " Аз ще се справя, но ще ми отнеме 3 пъти повече време и не мога да дам гаранция, че ще е е със същото качество както в сервиза." И аз отидох в сервиз смениха ми го, дадоха си ми гаранция на работата 1 година и така. Мисълта ми беше, че трябва да си избием от главите тези български мисли, че щом умеем един занаят с чук и отверка значи можем всички други в които се използват тези инструменти. Факта е има хора зидари, има хлебари, тенекиджии, гумаджии, ексурзоводи и т.н. и т.н. Всеки е много добър в нещо, има бегла представа от друго и съвсем невеж в трето. Затова аз попитах за определен тип майстор с определена техника, тъй като не знаех къде да ида. Не че нямам познати майстори, но нямах точно такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.