Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аларма Октавиа 2


didodanev

Recommended Posts

След продължително стоене на колата без акумулатор се оказа че вътрешните батерии на алармата са спаднали. Алармата продължава да си работи но при задействане сирената не издава звук, интересното е че при отключване и заключване на колата сирената издава звук. След смяната на батериите алармата продължи да си вади същото съобщение за грешка "Спад на бакъп батериите". Предполагам че "умниците" на VW нарочно са го направили при спад на батериите да си записва грешката в епрома, и смяна на алармата. Въпроса ми е колеги някой има ли четен епром от аларма на Октавия 2, или някоя стара неработеща аларма за да ми я прати да изчета епрома и да го публикувам, предполагам че на този проблем доста хора ще се натъкнат. Еепрома е 93с46. Алармата Part No: 1K0 951 605 C. Почти всички са от тази серия. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен допълнителната аларма слагана от ЕТ ми дава голямо консуматция и зимата като падне под 0та сутрин пали само с кабели акомулатора е чисто-нов и никой нейска да погледне откаде идва оттечката алармата си работи но по диод показва че има проблем някаде ама каде??? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.