Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Октавия в клуба


Recommended Posts

Вчера един приятел от армейските ни години ( Боби ) взе ,че си продаде реното и си купи този път кола. И за голяма моя радост а и негова колата е ОК1 1999г . Още не сме го регистрирали в клуба , ама и това ще стане като почерпи за новата си придобивка. Той горкия още е ошашавен и не може да слезе на земята от радост.Радостта му е още по голяма ,понеже жена му отказала категорично да кара такваз голяма кола ( за разлика от клиото ) и сега тя си е изцяло негова. :mrgreen: Следва прехвърляне в КАТ и другите досадни процедури ,а другата седмица ще и лепнем и стикер . Днес не се сдържах и я щтракнах с телефона пред офиса, пък като я измие и нагизди Боби ще я представи официално във форума.

Да ти е честита Боби новата кола и със здраве да си я караш, а в сервиз само за консумативи да влизаш ! smile159

 

п.с. То и аз търся такава колица ,ма ей на- аскераркадашите ме изпревариха. Дано не свършат докат се наканя !

 

015303310-big.jpg

015303308-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха да му е честита, добре дошъл сред сектанатите. smile159 И тебе те чакаме да се похвалиш, недей се ослушва, търси, зимай и така........ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, ама в събота като почерпи задължително! Сега има проблеми момчето със свикването с габаритите. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве... , ми тя мнооо правилна предна и странична геометрия има ве ... Чак до безобразие... Много вардена колица ... Браво на човека ! Да му е кеф на душицата за втората колица :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !!! Поздрави !!!

 

п.п. ...само дето номера тойотовски ...ама карай !!! :D

п.п.п. ... имам приятел със същия номер на Corola smile049 ,само че сливенски...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички шкодаджии!

Най- после и аз да се представя. Купих си Октавията преди десетина дни ,но покрай еуфорията около нея и прехвърлянето ,чак сега намерих време да пиша.

Окито е 1999г 1.6 -75 кончета. smile168 Има някои дребни забележки заради които ще трябва да я включа на компа- например показва среден разход 99.9 , а моментен 51.9 .( Добре ,че не е истина) Не знам дали някой се е сблъсквал с подобно нещо, а и не можах да търся много по темите. Чичко доктор ще покаже .Дано не е сериозно.

 

Ще гледам да се включа в срещите ,които организирате . Дано са по скоро само! Ще следя разделите! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл при нас! сигурен съм, че ще намериш доста полезна информация, както и теми за дискутиране. по конкретния ти проблем не мога да ти бъда полезен - не съм и чувал за подобен проблем, но има колеги с доста солиден опит и познания, които съм сигурен, че ще предложат решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет и от мен!

за проблемите няма да се плашиш! ще помагаме!

и моита като карам с 200км. компа дава 8.8 моментен разход,и направо се кефя. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, най после ! :smt004

Де се затри бе Боби? Помислих че те изгубихме кат бройка. Добре дошъл във форума при сектантите! Не се притеснявай да задаваш въпроси ако имаш , споделяй и опита който ще трупаш и да знайш ,че с жена можеш да се разведеш ,ама с любимата марка трудно. Надявам се да не се разочароваш от колата ,която си избрал и от хората с които ще се запознаеш тук. Познавам те отдавна и знам ,че си сериозен човек и ще се грижиш за Окито по добре дори и от червения Москвич , който ти беше първата кола. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, най после ! :smt004

.... и ще се грижиш за Окито по добре дори и от червения Москвич , който ти беше първата кола. smile027

 

Честито на човека !!! Да се кефи по-дълго и най-вече бавно !!!

 

п.п. ... и на мен първата ми кола беше москвич ( червен- неметалик) - 412 - 1974 г. Сега за Октавията се грижа по-добре отколкото за Москвича ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.