Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Корозия на праговете - Шкода Октавия 1.9TDI


Franchesk@

Recommended Posts

Колеги,

 

Имам нужда от съвет.

 

Преди околко месец ми се олюпи боята на прага, точно до задната врата. В ЕураТек казаха, че се корозирала, защото са заминали уплътненията на вратите. Вследствие на това се очаква да корозира и целия праг та чак и към задните калници да отиде.

 

Интересува ме някой може ли да даде съвет с какво мога да "запечатам" так където няма боя (т.е. е паднала)? Има ли лак или някаква смола (ако може безцветна), така че да изкарам зимата без да се увеличава проблема. На пролет ще гредам да боядисам праговете. (за слравка в Еуратек искат 300 лева за боядисване на един "праг").

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все си мисля, че имаше 12 години гаранция срещу корозия,аз лично бих притеснявал ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ok3" - 12 години, но при каква експлоатация? Според производителя, нищо не трябва да се е докосвало до боята. Което няма как да стане, еле пък в България. А ако стане.. наистина няма причина да се появи корозия..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не за "корозия" ;) , а за "перфорация" става въпрос в гаранционните условия :? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.