Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

предна маска


esto

Recommended Posts

хрумна ми една идея ,но за целта ми трябва да разбера дали предния капак е един и същ на фейслифтовата октавия и на преди фейслифта и маските могат ли да се взаимозаменят. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е един и същ

но целия става на наще

Привет колеги, мисля, че bega4kata греши. Капакът е един и същ, с кат. №1U0 823 031D е и преди, и след фейслифта. Маската подлежи на подмяна, но в комплект с рамката около емблемата. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още едно включване от мен:

http://www.superskoda.com/skoda/octavia ... ll-gt-type

Колега esto, аз сам си направих фейслифта, т.е. подмених бронята и фаровете от тези след фейслифта. Все още съм със старата маска, която е малко по-малка от новата (оформят се леки фуги отстрани), но все пак капака се затваря и не е проблем. Гарнтирам, че може да се смени цялата маска от тази след фейслифта или с такива като посочените в линка, предназначени за "новите" броня и фарове. Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еsto сега ми звънна и каза че капака наистина е един и същ,но маската няма да стане заради бронята

на фл не е равна а има място за маската

така че интересното свърши ;)

нищо и без това през тези едри ребра много се виждат върре чаркалаците като погледнеш от лек ъгъл-това дразни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшшшшшш,ало,bega4kata,а истига са излага ве!Тая новата маска е много грозна! smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ти да не си помисли че ще си слагаме стокова фейслифтова ГРОЗНА маска бе.Харесали сме си тунинг маска,но която е предназначена за съжаление за грозната фейслифтка smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ СТАВА НИЩО бе... :mrgreen: Трябва да се менкат и бронята и калниците и "още нещо може би"...днес ги гледах и си мислих същото....и халогенките... [-X [-X [-X

 

п.п. очаквай продължение ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.