Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кошмар, ако е вярно


FAV135

Recommended Posts

...

Карайте разумно!

smile162

Повечето катастрофи стават от келешлък,а келешлъкът няма почивен ден ;)

Такива изроди на по 18-20г където се правят на състезатели по пътищата, трябва да ги вкарват по 1 година (минимум)в панделата или 2 години казарма(ама как си беше едно време :mrgreen: ) smile048 .

 

Жалко, че наистина вече няма казарма!Там щяха да им избият комплексите на пишльовците! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • C2H5OH

    8

  • MoLoX

    7

  • BlackPearl

    6

  • bega4kata

    5

Най-много писали в темата

Не винаги когато шофираш разумно е печелившата формула...

Спор няма че е така,но това е апел точно към онези които шофират неразумно.

Т.е отнася се за мършата във стадото :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не винаги когато шофираш разумно е печелившата формула...

Спор няма че е така,но това е апел точно към онези които шофират неразумно.

Т.е отнася се за мършата във стадото :lol:

 

Мога да подложа на сънение разума на всеки един , който мисли ,че като кара кола която е пеЦтин коня и е само той на пътя и никой неможе да го бие...

 

Не отричам ,че и аз съм правил някви подобни изцепки... но, несъм карал в насрещно и такива работи...просто ж по-мокричко време се опитвам да позасуча 120-ката :mrgreen: , но само на безопасни места, на някой безлюден паркинг например......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото е, когато с/у нищо неподозиращия не излезе кола а камион, както в случая с на брат ми ортака (лека му пръст). Това е класика - камион да пресече завой. Куцо и сакато се качи кола да кара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вище сега момчета.Когато седна зад волана и запаля колата, вече знам,че съм 50 на 50,което значи - ако аз карам разумно и добре има 50% възможност някой кретен да ме убие, а ако аз карам като кретен има 50% възможност да убия някого. Но защо аз да създавам предпоставката за вторите 50% !?!? ?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Главната причина за инцидентите е човешкото его,да си най и по,видя ли автомобил,който застигам прекалено бързо,газта се пуска.Просто вече има прекалено много неизправни коли,некадърни и неправоспособни водачи или просто нагли олигофрени ,които им дреме ,че не са сами на платното

Ей "рейсъра" каква реакции очакваш когато в града при ограничение 50 застигнеш някого с 180. Или искаш всички които карат да си гледат само в огледалото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да имам аспирации да се обявя за пророк,но все си мисля ,че положението след нова година(отпадането на акциза за леки МПС)ще се влоши значително,всеки Полуидиот намерил 4-6 хил. левчета може и ще се сдобие с кола200+ коня на 20+ годинки,в процес на разпадане започнал преди минимум 5 лета там в Запада,и елате го вижте "Маминия убавец"-имали по-бърз,по-можещ от него на пътя.Пък ако е намерил някой себеподобен става направо "СУПЕР".

п.с.Никой да не среща подобни говеда на пътя и около него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да имам аспирации да се обявя за пророк,но все си мисля ,че положението след нова година(отпадането на акциза за леки МПС)ще се влоши значително,всеки Полу*** намерил 4-6 хил. левчета може и ще се сдобие с кола200+ коня на 20+ годинки,в процес на разпадане започнал преди минимум 5 лета там в Запада,и елате го вижте "Маминия убавец"-имали по-бърз,по-можещ от него на пътя.Пък ако е намерил някой себеподобен става направо "СУПЕР".

п.с.Никой да не среща подобни говеда на пътя и около него.

 

Да, за известно време ще стане така. След това цените на тия "бегачки" рязко ще паднат и всичко живо ще гледа да се отърве от тях. А мисля така защото с падането на акциза ще сложат я еко такса, я по-високи данъци за тия автомобилчета. И вместо еднократно плащане ще се плаща всяка година. И ще се окаже, че акциза който е трябвало да платят преди сега ще го плащат всеки 2-3 години и.... бързо-бързо ще се разделят с "бегачките" smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така ще стане-бяхме го коментирали този въпрос

държавата ще намери начин да си вземе нейното smile048

няма да набута аванта 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...То е ясно - нощем ще се спира и на зелено...

 

На мен много точно ми го каза един колега сърбин, с когото бях веднъж в Австрия на един семинар... та карам аз колата, той се вози, "думаме" си, а аз като наближа светофар все си намалявам по навик и се оглеждам... а то си свети зелено... и той по някое време ми рече: "...е по това ке ни познаят с тебе брате откъде сме - и на зелено намаляш и се оглеждаш... у сръбия е същото..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.