Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кошмар, ако е вярно


FAV135

Recommended Posts

http://dnes.dir.bg/2009/10/07/news5184803.html,

 

въпреки че примерно на руски паметник ми е много интересно каква скорост може да се вдигне в тия дупки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • C2H5OH

    8

  • MoLoX

    7

  • BlackPearl

    6

  • bega4kata

    5

Най-много писали в темата

Някой ден няма да издържа... ](*,)

То е ясно - нощем ще се спира и на зелено.. :smt018

Колкото до тези които го организират и тези които участват - СМЪРТ - само дано не загинат невинни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая връзка се сещам за един стар виц -

 

Москва. Обикновен човечец се качва на обикновено изглеждащо такси. Шофьора пали, тръгва с мръсна газ, минава на червено на един светофар, после но още един, и на още един... Обикновения човечец по едно време не издържа и се разкрещява "какво правиш бе, ще ни убиеш", таксиджията обаче си попипва мустака и отговаря спокойно "няма проблем, аз съм джигит, така си карам, няма да се плашиш". Подминават още един-два светофара, на следващия обаче таксиджията спира. Човечеца пак изумен - "Що спираш бе, свети зелено", таксиджията се попипва по мустака и казва благо "аааа, знам ли, може да минава някой джигит от другата страна"

 

от серия "тъпизми" е, ама пък..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам сериозни подозрения, че написаното е истина. Понякога вестникарите пишат подобни заглавия, за да привлекат аудитория. В последно време обаче ми се случи на два пъти подобно стряскащо явление и статията до голяма степен оправдава страховете ми....а и няма как. Ако си караш в някоя тясна еднопосочна уличка, и срещу теб видиш някой с мравешки ход, пуснатаи фарове през деня и аварийки да кара.....това съм виждал многократно. Преди месец обаче ми се случи нещо подобно на описаното ...и то на Сливница, дето уж има камери. Този дето профуча, мина толков категорично и с такава скорост, че даже се стреснах да не би аз да съм объркал посоките....

поздрав.

а иначе, това че ако караш достатъчно бързо може да разглеждаш останалите участници в движението като статични обекти съм го чувал....и не работи. Просто няма толкова мощна кола, толкова съобразителен шофьор и толкова пространство

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно са подновили тез простотий от едно време ( малко в стил "Бързи и яростни" ) ... едно време поне всеки знаеше , че не здравословно нощем да минава по бул. Черни връх и бул. България , а сега требе да ги дебнеш тия безделници от де ще се измъкнат , но поне остават кръстовищата с камери ( дано станат повечко )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София, преди около година-две ми се случи да го видя с очите си, прибирахме се по бул. България към 4-5 сутринта, по тъмно, по едно време гледам някакви фарове в далечината ... първо изобщо не допуснах, че са в нашето платно, ами все си мислех че са в отсрещното ... да, ама като наближиха, тоя верно караше срещу мен в най-лявата лента (бързата), единсвеното което направих е да спра, викам знам ли го пиян ли е къв е и накъде ще тръгне да кара ... заобиколи ни и си продължи ... бързичко ... и беше лада 5-ца или 7-ца

 

а от приятели съм чувал по пътя към морето, някъде по селата разни селтаци да правят същите облози и да прелитат през главното шосе на газ ...

 

на такива идиоти, не ТИР а фадрома им пожелавам да срещнат smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е за жалост, според мен... И, както винаги, навсякъде се говори за това, а единственото, което изглежда прави полицията е да си го премести от левия в десния крачол и нищо повече :smt018.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за облозите е вярно,дори аз съм бил свидетел в с.Старо оряхово,до варна ,пичлемета олигофрени да пресичат главния път Бургас-Варна ,като не спират на стопа .

 

заслужават камаз . smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то май наистина остана само ловджиите да си вземат пушките с оптиките и да си пускат контра залози - колко камикадзета ще опукат преди да пострадат невинни хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това едно време беше хит по магистралата от Шумен до Варна, в насрещното през нощта да кара ГАЗ-ка с изключени светлини.

Чувал съм че пак за залагания става въпрос, така че няма да се учудя и тези тъпотии да са истина.

Принципно аз поне нощем карам много бавно и внимателно, заради пияните шофьори.

smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е възможно - моториста, който ме изпревари около Созопол в безлунна нощ с изгасени светлини да е бил нещо от тоя род? И какво ги кара да правят това - пари ?!?!? Тия са ебати боклуците - да се оценяват на 2-3000 лева. Ако пък искат адреналин - що не правят нещо друго ? Примерно - да ходят да скачат бънджи без въже? Емоцията ще е по-голяма - гарантирам им. Ако искат - от мене имат безплатен ритник през моста. Също така гарантирам им че поне 1 от 100 ще оцелее. Ако искат - там да си направят залаганията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и ся как да си возя детето спокйно, та било и в сигурна кола и детски седалки и прочие! Побличен линч за такива ЛАЙНА! Ще им осигуря адреналин като ги хвърля на диви прасенца да ги разкъсат мама им .....!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая статие е адна голяма глупост. Активно участвам в нелегални и легални драг състезания от 2000-та година......

..С глоби и камери няма да стане. Да не се обиждат побеснялите граждани но и с танкове , картечници, казарми и още квото там беше също няма как да се случи ;)... Догодина пада акциза за коли над 160 коня и София ще се препълни с бегачки. Хилади седиме и чакаме заветния момент, от догодина в София няма да се спи....

 

Това са част от коментарите на dir.bg/ Малее, какво ни чака, доста народ явно има с желе вместо мозък. А къде е КАТ - в храстите и пред камерите за настъпване на стоплинията от някой чичка. Направо сме си като в латинска америка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая статие е адна голяма глупост. Активно участвам в нелегални и легални драг състезания от 2000-та година......

..С глоби и камери няма да стане. Да не се обиждат побеснялите граждани но и с танкове , картечници, казарми и още квото там беше също няма как да се случи ;)... Догодина пада акциза за коли над 160 коня и София ще се препълни с бегачки. Хилади седиме и чакаме заветния момент, от догодина в София няма да се спи....

 

Това са част от коментарите на dir.bg/ Малее, какво ни чака, доста народ явно има с желе вместо мозък. А къде е КАТ - в храстите и пред камерите за настъпване на стоплинията от някой чичка. Направо сме си като в латинска америка.

 

Болшинството подобни коментари се пишат от 14-15 годишни пубери, върли фенове на NFS smile092. Иначе, наистина и аз си мисля, че полицията седи по храстите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф:

 

Тя полицията седи по храстите, а Анна Цолова седнала да се муси що шофьорите си присветквали, като видели кука - ми ще присветкват, ония ушевите що се пък крият, като изрично им е забранен да го правят. Големи простотии в тва бТВ.

 

 

По темата - за бой са всички, дето се правят на богове-бегачи по пътя, а рулеткаджиите живи да ги погребат, друго не заслужават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф:

 

ония ушевите що се пък крият, като изрично им е забранен да го правят. Г

 

Мисля че от доста време я няма тая точка в закона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ония ушевите що се пък крият, като изрично им е забранен да го правят.

 

НЕ ! Такова нещо няма. Може да се крие кадето си иска както си иска да те спре както си иска когато си иска нищо не му забранявя. И не в храсти ако ще и под камъни да се крие и да те "стреля" с радара пак може. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем не е по темана, но...

Закон за движение по пътищата.

 

Глава пета.

 

ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА СЛУЖБИТЕ ЗА КОНТРОЛ

 

Чл. 165. (1) Определени от министъра на вътрешните работи служби:

1. контролират спазването на правилата за движение от всички участници в

движението и техническата изправност на движещите се по пътя пътни превозни

средства, като за целта служебните лица са длъжни при проверка да се обозначат ясно,

осигурявайки необходимата видимост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това означава да носят бадж, а ако е тъмно да си го осветят или ако има мъгла да направят така, че да се види. Нищо общо с криеницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ония ушевите що се пък крият, като изрично им е забранен да го правят.

 

НЕ ! Такова нещо няма. Може да се крие кадето си иска както си иска да те спре както си иска когато си иска нищо не му забранявя. И не в храсти ако ще и под камъни да се крие и да те "стреля" с радара пак може. ;)

 

 

Според мен това означава да носят бадж, а ако е тъмно да си го осветят или ако има мъгла да направят така, че да се види. Нищо общо с криеницата.

 

Именно. Това е за задължението му да се идентифицира пред теб... с чин и име,а не е за криенето им КОЕТО ПАК КАЗВАМ,ЧЕ ИМ Е НАПЪЛНО ПОЗВОЛЕНО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно защото сложиха табелките "Radar" вече могат да се крият.

Нали вече са се обозначили...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да споря, текста в закона е достатъчно неясен и може да се тълкува по няколко начина.

 

Но да питам, аз като се засиля с триста на мотора, къде го катаджията, дето се крие и дебне такива да ги спре - няма и за цяр патрулка. Но като дам газ и със 75 мина покрай знака 50 ми изкача некъв и маа да спра - е това ме дразни. Да не говорим, че в 99% от случаите кочинките ги спират обратно на движението, дори и на Тракия - е ти нарушаваш сам закона, пък си седнал да го прилагаш - как?

 

Поздрави.

 

Някъде по законите изрично упоменато ли е, че можат и им е разрешено на кукувиците да се спотайват и да изкачат като СпецНаз от шубрака? :mrgreen: Питам, щот ми стана интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.