Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Профилактика за Фелиция 1.6 MPI


flipbeat

Recommended Posts

Здравейте! Съвсем нов съм във форума и искам да знам къде мога да отида в столицата за ми прегледат моето вярно комби 1.6 mpi. Имам го години и никога не е ходило на ремонт. Първи собственик съм.

Става дума за състояние на спирачки, двигател, филтри, масла и всички други. Искам да ми препоръчате място, където да знаят повече от мен за фелициите и да се държат коректно.

След толкова време употреба без никога да съм имал проблеми, реших че е време за малко глезотийки. Благодаря и ще се надявам да получа полезна информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл като за начало! smile187

Виж в темата"Бял списък"! Има много добри (похвалени майстори). Дори твърдя, че ще намериш такъм майстор близо до дома ти smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше не четеш.

Здравейте! Съвсем нов съм във форума и искам да знам къде мога да отида в столицата за ми прегледат моето вярно комби 1.6 mpi...
Колега добре дошъл при нас. Ще те улесня малко.

viewtopic.php?f=2&t=563&start=45

viewtopic.php?f=2&t=11885

viewtopic.php?f=2&t=175

viewtopic.php?f=2&t=1902

Линковете са теми с адреси и отзиви на колеги за сервизи в София.

Поздрави. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички-линковете работят!

Имам тази фелиция вече 5 г и съм ужасно доволен, никога никакви проблеми. Само че вътре се поизносиха разни неща, задните кори на багажника се раздрънкаха и всякакви други и ми се иска да си я постегна...защо не и лети джанти.

Дори не знаех за този форум преди да видя преди 5 дена един стикер на един чудесно син Румстер.

Ще се радвам да получа много полезна информация.

Респект!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ще се радвам да получа много полезна информация.

Респект!

Колега в такъв случай разгледай и раздели "Продавам...", "Сам се справих" и "Литература". Там ще намериш още повече инфо за Фелицията. А за още по-подробна информация - на 18.10 се заформя поредната сбирка на Софийските Шкодаджии. Носи си 2 лева да те маркираме и теб със стикер Шкода Клуб България и да се запознаем на по smile159 Тогава за техническата информация съвсем няма да имаш проблем.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.