Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ядове с ръчната


everlast

Recommended Posts

Януари месец ми сменяха дясното жило (старото беше перфектно, но имах глупостта да я оставя на ръчна една мразовита нощ и механизма блокира), сложиха ми чисто ново, купено за 20 лева, но от самото начало имаше проблеми, тъй като не можех да регулирам правилно спирането на двете колела. Няколко месеца по- късно дърпането на ръчната спирачка почна да става с много неприятен шум-яко скърцане, а пък вчера като си я паркирах вместо на 4-5 зъб фиксатора спря сигурно на 10-ия. Вдигнах я на крик и установих, че дясното колело грам не хваща, дори и след доволно натягане на гайката. Къде според вас е проблема, може ли да се скъсало въжето?

Супер ми е кофти, защото знам, че въжето е почти ново, а преди тези интервенции ръчната беше просто перфектна, направо нямам мерак за ремонти с тия части ментета, дето ги продават. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.