Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За новия Голф 6 !


димон

Recommended Posts

Дали някой колега е тествал новия Голф 6 и какви са впечатленията му !?

То голяма реклама за безшумност - голямо чудо !!! Дали е така в действителност ? Дали е заради CR моторите или е обърнато основно внимание и за обезшумяването на купето ИЛИ пък е поредната "драсканица" ...? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като тяхен клиент с 2 автомобила ме поканиха,защото си мислеха,че не съм си купил кола.Но ест не им казах и отидох да го пробвам преди седмица,ами карах бензиновия и дизеловия-какво да кажа-аз съм си почитател на бензина-много добра кола.Дизела ми хареса динамиката е доста добра,поведение и окачване,но опр за бензина няма смисъл от 1,4 обикновен двигател който е 80 коня,просто е тажичка.Колата не бе разработена на 670 км и градско ми даде 9,3.Дизела карах с 110 коня мисля 2,0 тди градско 7 но все пак не са разработени.Иначе като изработка и качество са си добре-над нормалните или средни обзавеждания в този клас.Но според мен ще са лакоми като цяло и леко скъпа поддружка ми казаха като цени.Не мога да кажа повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. да не си решил да си купуваш голф?

 

A, да бе .... в тая криза само това ми липсва , ...просто се зачетох в рекламните брошури на вносителя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. да не си решил да си купуваш голф?

 

A, да бе .... в тая криза само това ми липсва , ...просто се зачетох в рекламните брошури на вносителя :)

 

Хм. К'ва криза бре? Пари за Голфче винаги трябва да се намират :) На мен лично, 5-ицата не ми допадна толкова, колкто очаквах и се бях подготвил. Ма мисля да направя един тест-драйв на 6-ицата - може да е по-добра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично, 5-ицата не ми допадна толкова, колкто очаквах и се бях подготвил. [/color]

 

 

smile188 Ти.. smile197 ...да си вземеш GTI и да го върнеш, мани, още не мое да те проумеем. :-k :mrgreen: Ама айде, кат си дойдеш, ша разправяш на маса. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.