Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сапарева Баня - София


NightSpirit

Recommended Posts

Здравейте,

искам да питам как се минава от Самоков за София. На Цариградско от доста време виждам табели, че пътя е затворен. Това за кой път се отнася? През Искър, Пасарел, Панчарево или за другия през Дупница. Нямам работа в този район и хич не съм наясно с пътищата.

По принцип пътя ми е Пазарджик - Сапарева Баня - София. Предполагам от Сапарева Баня си гоня Дупница и към Перник (Миньоро е отборо) по Е79. Има ли някакви затворени или проблеми участъци по този маршрут?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, явно не гледаш достатъчно добре табелите ?! Пътя е затворен само за камиони и то за определен период от денонощието. Иначе за колите няма ограничения ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем и по двата пътя Самоков-София.Леко задръстване има на Панчарево заради изграждаща се канализация,по нататък към Пасарел и язовир Искър е спокойно.

През Ярема също е удобно,като изключим няколко участъка с дупки около селата.Даже аз предпочитам този път,заради по-малката натовареност и прекрасните гледки на Витоша и Рила!

Иначе като време на пътуване са почти еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По E79 е по-кратко с около 15 км. и по-удобно, но в случая най-голямо значение има къде в София трябва да се пристигне :idea: .

Ако е в източните квартали - през Самоков, ако е в западните - през Дупница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По E79 е по-кратко с около 15 км. и по-удобно, но в случая най-голямо значение има къде в София трябва да се пристигне :idea: .

Ако е в източните квартали - през Самоков, ако е в западните - през Дупница.

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих карал по панорамния път през Витоша - Бистрица, Белчин и т.н.. Но не го знам как е през работните дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"През Ярема" ще рече пътя през Ковачевци и Железница ли?

 

Мисля все пак да си мина по Е79. И без това трябва да мина през Сапарева Баня със сигурност. Трябва да се връщам после назад за да хвана тези другите пътища. Целта в София е Дианабад, но по околомръсното не е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"През Ярема" ще рече пътя през Ковачевци и Железница ли?

 

Да...,през Бистрица,Железница,Ярема,Поповяне,Ковачевци,Белчин баня и после в дясно по пътя Самоков-Дупница! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"околомръсното" - това случайно ли го написа!Щото е голям хит! smile091

 

То наистина си е хит,даже е легенда!Особено строителството по Южната дъга! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често ходим с жена ми до Бистрица напоследък, служебни дела. Е нема такова надупчено сирене като пътя до Бистрица след Околомръсното - ако можеш да го избегнеш, направи го.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"околомръсното" - това случайно ли го написа!Щото е голям хит! smile091

 

То наистина си е хит,даже е легенда!Особено строителството по Южната дъга! smile048

Е то по Северната строителство няма щот Бойко сан го забрани. Ама пътя си е достоен за термина Околомръсното.

Иначе VALDO това му название е от много отдавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.