Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся колянов вал за Шкода 120L


adrian_staikov

Recommended Posts

Здравейте :) . Има ли някой , който да продава колянов вал за Шкода 120L по възмойност в добро състояние :) . Ако не , може ли някой да ми каже къде шлайфат валове ? Аз съм от Лом за допълнителна информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолега,потърси в раздел "Продава"!Мисля че колегата Favorit продаваше наскоро вал за 105/120.Свържи се с него и виж дали все още обявата е актуална.

Ако се спреш на вариант "шлайфане",имай в предвид че то излиза доста скъпо - по минимум 10лв. на шийка - минимум 70лв.,тъй като шийките са 7 - 4 за биелите и 3 за осн. лагери.

Относно къде може да стане шлайфането - по принцип във всеки механичен цех,оборудван със специална фреза,но освен това много зависи от майстора!В Сливен имаше двама майстори - братя,които от много години се занимават специално със шлайфане на валове,но не съм ползвал техните услуги и затова нямам техни координати.Тук в Стара Загора има един Автошлайв сервиз в кв.Индустриален,който иска по 10лв. за обработка на шийка,но отзивите са че не са перфектни в работата си... ;)

Аз наскоро правих основен ремонт и след като прецених положението,си купих направо чисто нов на тънка цена.Ако го купуваш чисто нов от магазина цената е главорезна - от порядъка на 300-350лв. :evil:

 

Успех с начинанието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.