Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още едно бижу в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

Честито, Жоро! Друго си е да сложиш нещо ново на колата. Ще се радвам да я видя скоро на някоя среща. Аз като се замисля, така и не съм имал възможност да я разгледам обстойно ...

 

Мерси Пепи! Доволен съм, че корите са читави. А и трудно вече се намират такива.

Пролетно-летния сезон наближава. И сезона на старите бангии. Все ще се видим някъде и за мен ще бъде удоволствие да я разгледаш. 

 

Изпуснал си, аз даже я запалих на един събор на газ и я задавих ;) Единствената 120 ка чиято 5 степенна кутия не вие и не издава странни звуци и и влизат лесно скоростите ;) Само дето си няма радио. Аз щях да сложа барче с касетофон и колонките под седалките. Без радио АЗ не мога, било то дори само и до събора и обратно ...

 

не помня. Трябва да е било отдавна. Как така съм забравил контактния ключ ? ;)

 

Няма радио. Вече няма и тонколони. Връщане назад няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 160
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    56

  • SKODA 105 RS

    10

  • maxrpm

    9

  • bega4kata

    5

 Днес реших да събудя Шкодата от зимен сън. А и той беше доста дълъг. От събора миналата година не съм я пипал :(

Запали си без проблем. Няма поражения от дългия престой. Побръмча си доволно....на място. Дойде ми музата и най-после смених корите на предните вратите, които бяха изрязани и с монтирани говорители. От времето, когато имах музика.

Свалих ги от една Шкода в моргата. Почти три години отлежаваха. Сега са си на място и още повече допринасят за оригиналната визия на интериора.

...........

 

Браво , Жорка ! Друго си е като й чуеш гласчето :) . Поздравления за поредната промяна , изпипано - типично за теб !  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, нямаш си представа какъв кеф е да ти бръмне нещо отзад, в гръб. А и като последния път е било почти преди година, чувството е още по-яко! Старая се да се получават нещата и да доставям радост, както на себе си, така и на вас.

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честити цялостни кори и от мен!

На моята тапицерия пък на предна дясна облегалка тръгнаха бримки,ей така от нищото.Задните са добре,но наистина тапицерията е със слабо качество.То при Шкода си е традиция-спомням си,че и на S100 още имаха некачествена изкуствена кожа...Но пък таблата са им издръжливи в сравнение с всички други соц. бангии.

..И аз бих направил едно кръгче при подходящи условия :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Браво, супер е станала без говорители, така с изчистените кори. Жоро, имам идея за седалките, но предлагам на живо да я обсъдим, понеже знам, че не ти е спешно. Мога да помогна (или поне да се опитам) да я докараме до 100% оригинал :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Браво, супер е станала без говорители, така с изчистените кори. Жоро, имам идея за седалките, но предлагам на живо да я обсъдим, понеже знам, че не ти е спешно. Мога да помогна (или поне да се опитам) да я докараме до 100% оригинал :)

 

Мерси Иво. Ще обсъдим въпроса :friends:

 

и сега малко снимки от участието ми на Фолксваген фест. Изключително съм радостен от доброто представяне на автомобилите от Шкода клуб Бг.! Нашите автомобили се забелязваха!....от публиката. Признание получихме и от организаторите от Фолксваген.  Всички Шкоди бяха отличени с грамоти :flag_skoda:

 

036756535-big2b268.jpg

 

036756552-bigc7045.jpg

 

036756563-big26e23.jpg

 

036758950-big5d1f3.jpg

 

036757306-bige005f.jpg

 

036757319-big5be3b.jpg

 

036759114-big7978b.jpg

 

036759112-big61744.jpg

 

036759279-bigad3d5.jpg

 

036756575-bigb2a1e.jpg

 

DSC0853812e7c.jpg

 

 

снимки: Иво/белята/, Пепи/шкода105рс/

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, за нас беше чест и огромно удоволствие да вземеш участие на това събитие! Перфектно допълни цялостната концепция за представяне на клуба! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, на втората снимка, все едно е от реклама на Кореком, невероятна красавица!!!

 

Ще взема да си туря аз една снимка с емблемата на "Кореком" в подписа, ама не мога да намеря читава такава.

 

 

Уникални са Шкодите! Поздравления за рестраврацията! Още много награди и приятни емоции!

 

Много благодаря! Същата, като моята стягаш в момента. Същия цвят даже.Същата година. Може би и месец. Сигурно са били и една до друга в завода. Пожелавам ти един ден и ти да участваш на това изложение. :)

 

 

Жорка, за нас беше чест и огромно удоволствие да вземеш участие на това събитие! Перфектно допълни цялостната концепция за представяне на клуба! 

 

Мерси Пепи.

За мен също бе чест и удоволствие. Много силно участие с отлично подготвени автомобили. Уникална и чудесно реставрирана 105GL.

Изключителна Октавия RS, която на мен страшно много ми хареса - И най-вече вниманието към детайла. И любимият ми цвят ;)

Страхотна идея за Йети-то, което много "раздвижи" нашата експозиция. Изобщо, всичко бе на ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема да си туря аз една снимка с емблемата на "Кореком" в подписа, ама не мога да намеря читава такава.

Ако искаш да е с други цветове, само кажи

post-235-0-55403700-1460394094_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да е с други цветове, само кажи

 

 

Ако я намериш в *.png формат ще може да се вгради много добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, не ми разрешава да кача повече от едно изображение в подписа. А предпочитам линийката с Шкодата да остане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Ровейки в нета, и гледайки дино тестове на напомпани 136 мотори, на какво попаднаааах...

 

 

 

Казвал съм го десетки пъти на Жорката, ще го кажа и сега в ефир!!!

 

Жорка, ти си АПТЕКАР!!!

 

Имам честта да познавам Жорката от години, имал съм честта да маневрирам колата и в навечерието на новата година, искам да пожелая на себе си, както и на клуба, от който важна част е всеки потребител, а Жорката е много важна част... 

Дано в новата година, колите ни да станат, поне малко като неговата, а ние да сме педантични поне малко, колкото него. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Коце, трябваше да се видим днес, та да разбера, че си писал в темата ми, в която последното мнение е от преди 4 години и беше потънала на 4-та страница. Никакво движение в нея. Направо я бях отписал. По-надолу от първите две теми на първа страница не слизам. Следя твоята тема за 110 и на Смирнофф. Не ми е в стила да оставям мнение, адресирано към мен без отговор. А твоето "виси" вече месец.

Както и да е. Нищо не ме оправдава. Съжалявам за пропуска.

Клипчето го знам, обаче написаното от теб много ме трогна. Даже се чувствам и леко неудобно.  Много ти благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Последно палене за тази година. Акумулатора е прибран на топло. Колата е зазимена. Има си и нова сушинка, в процес на довършване.

 

125541689_394224845266591_6222328931918051290_n.jpg.c77a9b41e03abd0ff49c13b8307438b7.jpg

 

126058982_413415016357611_244332340015822028_n.jpg.0809e119eccbbb55c798808b7a14626a.jpg

 

126022659_170255061422492_8675728303462926902_n.jpg.9cd085da0b3ee5ff7103f4979157ef66.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, трябваше да ги изкараме на някоя кратка разходка за приключване на сезона :) И моята вече е под покривалото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Жорка, страхотни усилия полагаш, за да ми я запазиш в безупречен вид! Дълбоко го оценявам! ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, SKODA 105 RS написа:

Евала Жорка, страхотни усилия полагаш, за да ми я запазиш в безупречен вид!........ ??

 

Ще се отрази на цената :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, joro-120L написа:

 

Ще се отрази на цената :)

Това не e предмет на коментар! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, SKODA 105 RS написа:

Това не e предмет на коментар! ?

 

Чудесно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Днес е ден за подготовка за срещата на 08.04., а и за пролетно-летния сезон. Трябва да взема да я покарвам по-активно, че се схвана от стоене. :)

В хронологичен ред - ГТП, измита и подсушена... сложих и един детайл, който липсваше и допълва заводската визия - схема на предавките на предното стъкло.

 

IMG_0490.thumb.jpg.a5f3eaf4bbafad6bbc5644cddc2e2f4a.jpg

 

IMG_0489.thumb.jpg.65f2e0287ec5acc205088fe3d77eca26.jpg

 

IMG_0498.thumb.JPG.7b1bcc14909ddc0401f7411ea637999b.JPG

 

IMG_0491.thumb.jpg.d5a01d83ba5df6efc7fb46151de33700.jpg

 

IMG_0494.thumb.jpg.5e75f82ee97eb0ff270425d4db19dd57.jpg

 

IMG_0496.thumb.jpg.cf75b07d35c85439e709a0fd55ba59c9.jpg

 

IMG_0497.thumb.jpg.dcd57b5236426379029af5156a16ad1d.jpg

  • Одобрявам 14
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.