Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още едно бижу в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

ЧЕСТИТО още веднъж. :D Джантите са яката работа smile035

 

Двуцветни ще са в пъти по-добре. Черното придава дълбочина на джантата и тежест на стойката на автомобила. Едноцветните ми седят някак плоски, все едно е тас (лично мнение). smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 160
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    56

  • SKODA 105 RS

    10

  • maxrpm

    9

  • bega4kata

    5

Честито и от мен!Супер джанти са това,колата ще стане неповторима с тях :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да освежа спирачните барабани, щото нали се сещате - ще се виждат през джантите. ;)

post-4842-138453244367_thumb.jpg

Джантите все още не са готови. Дал съм ги на майстора, който ми боядиса колата, но човека беше на море и затова се забавиха, а и е затрупат с работа. Обеща ми, че ще се постарае да станат както трябва!

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес джантите ми бяха готови! \:D/

Заложих на оригиналния вид на "Аполо". Изглеждат перфектно! След няколко дни ще бъдат монтирани - може би в събота.

Ще има и снимки. smile159

post-4842-138453244475_thumb.jpgpost-4842-138453244493_thumb.jpgpost-4842-138453244496_thumb.jpgpost-4842-1384532445_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атака,супер са станали :D ....ще ме слушаш какво ти говоря ;)

и аз ще следя за снимки,че не чета тук в последно време :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станали са "супер" smile126. Аз мойте се опитвам да ги полирам, но ако нещо ми се опрат ще им пръсна база лак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря за подкрепата! Джантите наистина станаха перфектни!- Щом и на мен ми харесаха. ;)

С черно си е класика! Няма две мнения по въпроса. Просто не бях сигурен дали майстора ще се справи подобаващо с отсичането на черното. :-k

След пясъкоструйката, джантите станаха матирани и не знам каква гимнастика трябваше да се направи, за да се полират. Затова ги пръснахме с най- финия сребърен металик и лак.

Утре ще се монтират. Поздрави!

 

Атака,супер са станали :D ....ще ме слушаш какво ти говоря ;)...

Уважавам много хората с добър вкус! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни са станали ! Поздравления за резултата. Чакаме снимки на красавицата с новите джанти. =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми.....това е! Просто нямам думи да ви опиша колко съм...... щастлив от вида на колата, който придоби с новите джанти!

smile152post-4842-138453245107_thumb.jpgpost-4842-138453245122_thumb.jpgpost-4842-138453245125_thumb.jpgpost-4842-138453245128_thumb.jpgpost-4842-138453245131_thumb.jpgpost-4842-138453245134_thumb.jpgpost-4842-138453245137_thumb.jpgpost-4842-13845324514_thumb.jpgpost-4842-138453245143_thumb.jpgpost-4842-138453245146_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е истина! smile035

 

Човек ще рече, че в Пловдив друго, освен лъскане на Шкоди, не се прави! Страхотия! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я видях на живо колата много я отварят джантите.

 

...Човек ще рече, че в Пловдив друго, освен лъскане на Шкоди, не се прави! Страхотия!

Не е късно да се преместете да живеете в Пловдив при най-яките шкоди ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, наистина много и се отваря визията с тия джантета! И бойджийската работа, виждам, е свършена харно! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е късно да се преместете да живеете в Пловдив при най-яките шкоди

 

...и в София не оставаме по - назад! smile168

post-3069-138453246147_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, страхотно са станали джантите и страхотно отварят колата! smile126

 

...и в София не оставаме по - назад! smile168

off :oops:

А това бижу защо не се е мяркало по форумните срещи на НИМ :-k smile049 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална Skoda 120 L!

smile126

Не съм я виждал на живо, но ми е фаворит за най - добра 120-ка в БГ!!! Единствено предните калобрани и надписа "Skoda" на предните калници не са ми по вкуса, но това е дреболия и въпрос на личен избор.

 

Поздравления и за джантите! Надявах се да видя някакво по - смело решение за тях, но ти си заложил на сигурно и си избрал оригиналното, което е сред най - добрите все пак.

=D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е като дошла от миналато през машина на времето. Чисто нова си е направо.

smile126 за Жоро и за неговата любов към марката! Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги! smile126

....Единствено предните калобрани и надписа "Skoda" на предните калници не са ми по вкуса, но това е дреболия и въпрос на личен избор.[/size]

 

Поздравления и за джантите! Надявах се да видя някакво по - смело решение за тях, но ти си заложил на сигурно и си избрал оригиналното, което е сред най - добрите все пак.

=D>

Роска, предните калобрани са чешки, оригинал за японка - пластмасови с извивката на калника и места за закрепване. Не са импровизация. Разбира се, всеки има право на избор. :smt017

А историята с надписа на предния калник е: Бях решил да опъна една гумена лайсна на вратите, като на 130ка и да вградя този надпис в лайсната на предната врата, като на Рапид, даже си бях избрал лайсна със същата ширина, като табелката, но в последствие се отказах, щото знам, че се разлепват, ще сe похаби боята и не на последно място - не е типично за 120ка. И табелките останаха... А шрифта им много ми харесва и са добре направени, затова реших да им намеря подходящо място/според мен/. От Фаворит са.

За джантите по- смело решение от това не се сещам/за цвета, нали?/. Голяма е играчката с отсичането на черното и много лесно може да стане провал. А с черно стои най - добре!

Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Браво. Сега наистина вече не виждам какво може да се добави. Колата е с напълно завършена визия. Време е да смениш аватара и подписа smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.