Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още едно бижу в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

Здравей,колежке! :D Поздравленя,че ще се запази още една Шкода!Цената и времето за осъществяване на такъв проект са относителни.Зависи какви дейности можеш да извършиш сам/помощ от приятел/ и какви майстора :-k . Общо взето е скъпо удоволствие,ако искаш да стане както трябва.Желая успех в начинанието :smt017 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...
  • Отговори 160
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    56

  • SKODA 105 RS

    10

  • maxrpm

    9

  • bega4kata

    5

Поздравления супер Естелка дори не можах да повярвам ,че е на 100 хиляди =D> . Надявам се някой ден и аз да имам такава красавица :)

Мерси, мерси! :D

Радвам се, че има млади хора, които уважават и по- старите модели на Шкода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте, колеги!

Обзаведох се с джанти "Аполо"! Безкрайно съм благодарен на Орхан/driver/, който откри един невзрачен Фолксваген, но с какви джанти!

post-4842-138453239603_thumb.jpg

Днес гумите бяха демонтирани и джантите бяха проверени за евентуални кривини на баланс машината.

Всичко е наред! Нямат отчупени ръбове и удари.

post-4842-138453239603_thumb.jpg

Следва пясъкоструйка, след това боядисване и лак. Ще има и снимки.

 

Поздрави. smile159

post-4842-138453239688_thumb.jpg

post-4842-138453239691_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това се казва находка !

Честито за новите придобивки , ще очакваме снимки след реставрирането им така да се каже и качени на Шкодата :)

 

п.п. На твоята кола съм си мислел, че нищо повече не и трябва, нооо тези джантета наистина ще и тичат много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантетата ще й паснат супер! Направи ги в черно и полиран алуминий-има такава боя,скъпа е,но на теб не ти трябва кой знае колко много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... На твоята кола съм си мислел, че нищо повече не и трябва, нооо тези джантета наистина ще и тичат много

И аз това си мислих, затова и темата ми прашасва. :D

По принцип съм привърженик на заводският вид с мнооого леки заигравки. ;)

Но такъв шанс не се пропуска! И особено пък любимият ми дизайн алуминиеви джанти за Шкода.

Джантетата ще и паснат супер!Паправи ги в черно и полиран алуминий-има такава боя,скъпа е,но на теб не ти трабва кой знае колко много...

Сами, двоумя се още дали да слагам черно. Честно казано предпочитам изчистените неща и сигурно ще ги оставя едноцветни...

post-4842-138453239694_thumb.jpg

post-4842-138453239897_thumb.jpg

post-4842-138453239903_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос, бравос, така си и мислех че ще стане, като видях снимката на бийтъла - че някой ще му прибере джантетата на сигурно място. Радвам се че си ти, и чакам да ги видя на колата :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,едноцветно е по-лесно....

сложи черно де.....поиграй си.....кефа ще е по-голям после :D

Самуиле! :mrgreen:

Ще видим. Още не съм решил. Като ги боядисаме в основния цвят/щото сега е изключено да си ги представя като нови/, ако не ми харесат ще има и черно.

п.п. Ти обичаш да слагаш черничко. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! И аз съм за едноцветните решения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Самуил обича да подкукоросва :lol:

И аз съм за един цвят - за твоята кола ще е по-добре. Не, че схемата с черно и полиран алуминий е лоша, но тя отива повече на Естел 1 - където имаме хром по колата - брони, огледала, евентуално предна маска..... / пример Пена на Дончо/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги!

Сами наистина ме накара да размишлявам отново, защото според мен има право. Черното се вързва с пластмасовите брони, дръжки на вратите, огледала. Но за сега си остава едноцветно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно на Пена джантите визирах в съзнанието си.Те изплуваха първо като впечатление.То само и на нея съм виждал на живо такива перфектни и двуцветни де.... :D

Както и да ги направиш ще е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, двуцветни са много яки :smt017. Аз мойте ги правя двуцветни и хромираната капачка стават трепач smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си намерих подходящи капачки за джантите с учудващо точен размер! \:D/

Е, не са оригинални, но ставатpost-4842-138453240627_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе турни и едни формички за крем карамел ши запят там smile048 smile168

А тези от какво мислиш, че са? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
джантите са чудни,Жоре.......... smile035 ,честито!!!!! smile027

Благодаря Мартине! smile027 Сега остава и боята да се уцели! ;)

 

Колега, що не ти ги полираха, или ти ще ги пръскаш :smt017

Ще се слага боя и лак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.