Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Схема/описание/инфо за DSG


kalata

Recommended Posts

Привет колеги,

 

опитвам се да намеря полезна информация за DSG-то но удрям на камък.

 

Интересно ми е как става смяната на маслото при нея - откъде е достъпа, филтъра къде е, какво е маслото, количеството... такива неща.

 

Някой може ли да помогне?

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам ("Self-study Programme 308 - Direct Shift Gearbox 02E.pdf" 14MB), ако не го свалиш от руския сайт, дай контакт да го пратя.

post-2459-138453117105_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за бързата реакция.

 

Този руски сайт е пълен с информация - ще ми отнеме време да го разгледам по-обстойно. Даже има две филмчета, но утре ще си ги сваля, че нещо взех да климам към възглавницата.

 

Чавдар, ако искаш ми прати файла на kaloyan_9@abv.bg

 

лека нощ на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей колка ги тъсех тези неща! Колеги благодаря за инфото!

chavdarlk прати ми го и на мен на nrs@abv.bg ! Мерси предварително!

Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдар, благодаря ти още веднъж.

 

След малко ще се зачета задълбочено... пък доколкото изкарам... че пак ми замириса на възглавница...

 

Шегата настрана... за пореден път се възхищавам на отзивчивостта и желанието да помогнат на някои колеги...

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдар, благодаря ти още веднъж.

 

Шегата настрана... за пореден път се възхищавам на отзивчивостта и желанието да помогнат на някои колеги...

 

smile027

smile162 smile162 smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.