Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още един белег за влошаване на качеството.


The Best Forman

Recommended Posts

От доста време таях съмнения , че с годините качеството на влаганите материали се влошава ... пластмасовите панели на таблото на Фаворита се напукаха ( смених ги с кафяви от по - стар модел ) , почти всички уши за рапидки също са спукани , носачите на сенниците ги смених пак по същата причина , но днес направо онемях като свалих бензиновата помпа на Фаворита (1.3 моно) и уплътнителната гума беше доволно разтворена и се точеше като прясно нанесен силикон , докато формановата въпреки , че годините му са повече не е мръднала ... немам думи направо :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е!Цари грозно печалбарство и никакво уважение към технологиите и клиентите! :evil: smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли тук да има изказвания за Лошо качество?

 

В таз връзка - днес след като ме предаде акумулатора (това е друга тема обаче, наречена ИСКРА 44 Ah на 7 години) и се наложи да си купя нов се загледах в тампоните на макферсоните, които са на година и 1/2. Колеги нали сте виждали как цъфти майската роза. Ако не сте заповядайте да видите нагледно. Отделно са другите болежки, причинени от болестта "лоши софийски пътища".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,всичко това е еквивалентно за всички марки коли.

В днешно време дето се вика "да те е яд да си купиш хубава кола".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Отделно са другите болежки, причинени от болестта "лоши софийски пътища".

както ми казах един ден в ЕТ:

"минеш ли веднъж по бул. "Цар Борис III" - колата ти след това НЕ Е СЪЩАТА ... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво да кажат собствениците на Мерцедес.При тях качеството не е много по-добро.А са дали камара пари за уж най-качествената марка.

Аз лично не се заглеждам вече в моята ,неудобно ми е като знам че за две години съм дал пари ,колкото е на Мерцедеса данъка. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли тук да има изказвания за Лошо качество?

 

В таз връзка - днес след като ме предаде акумулатора (това е друга тема обаче, наречена ИСКРА 44 Ah на 7 години) и се наложи да си купя нов се загледах в тампоните на макферсоните, които са на година и 1/2. Колеги нали сте виждали как цъфти майската роза. Ако не сте заповядайте да видите нагледно. Отделно са другите болежки, причинени от болестта "лоши софийски пътища".

Еееее .... ти за 6 лв.,6 години ли искаш да ги караш smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее .... ти за 6 лв.,6 години ли искаш да ги караш smile004
Що ми казаха друго число? Та колко викаш струват тези тампони (оригинални и "оригинални")? А отделно, каква е цената на комплект носачи (имам предвид ляв и десен с шарнири и втулки) и има смисъл да сменя цял комплектован носач или да се занимавам отделно само с втулки, щот шарнира ми е нов от дясно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампоните на шарнира - мисля 4 лв. бяха в магазина на Монтевидео/ Синия гараж до Баня "Мадара" (който вече не е син). От там съм купувал тампоните на двигателя, изглеждаха точно като тези, които махнах (в смисъл, не толкова смачкани, де). В съседния шкода-магазин, същите тампони изглеждаха, ами... повече от китайски. Дори и надписите на чешки - поне за заблуда, не бяха оставили.

 

Иначе, ако имаш само един нов шарнир, смени целия носач, по спомени от миналата година цената му беше горе-долу колкото втулките, шарнира и един кормилен накрайник взети заедно. Цените гледах в "Руди 96", купувах уж Moog и TRW. "Уж", защото 15 000 км. по-късно, смених кормилните накрайници, сега идва ред и на единия шарнир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.