Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем в хидравличната система.


yulian.72

Recommended Posts

Здравейте. Много се радвам,че намерих този форум,защото от една седмица имам проблем с колата която купи, а именно Шкода Фабия

Та от една седмица ми излиза иконката на таблото която ни предупреждава,че имаме проблем с волана ( в жълт цвят-жълт волан с удивителен знак).Когато светне този знак,волана се втвърдява и се върти трудно на място. А когато съм в движение, дори и да светне пак може да се кара без особена трудност. Понякога се появява след 10мин. от тръгването, а друг път мога да мина 300-400км. без да светне и за минута.

Друго нещо е,че понякога мига когато пусна фаровете(светлината ми мига и подаването на газ -положението става същото).

Долях масло,прегледах я. Когато за първи път проверих нивото на хидр.течност, при отваряне на казанчето излезе въздух.И при отваряне втори път, въздуха беше по-малко но все пак имаше. Нормално ли е това? Когато я купих и я минах на преглед- никакъв проблем не излезе,а сега се чудя до кога ще мога да я карам така. Нека подчертая,че колата е 2ра ръка. Купена е от Австрия и докарана в България. Колата е на 51хил.км.

 

Много благодаря на всички.

 

Юлиян :o

 

EDIT:Blackpearl: Колега, добре дошъл. Съветвам те обаче да прочетеш първо правилата на Шкода Форум. Преведох ти поста. Втори пост на маимуница ще се трие без предупреждение! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва VAG COM диагностика и тогава можем да си говорим . А Проблема може да е от много неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.